„Dnes jsme si ztratili body sami. Po slušně odehrané první třetině nevypadal náš výkon špatně. Pak jsme hráli čtyři minuty přesilovku, kterou jsme sehráli hrozně. Kadaň se dostávala do hry, my jsme absolutně vyklidili střední pásmo. Pak si něco řekneme v kabině před poslední třetinou, ale místo toho třikrát nahrajeme soupeři. Byla to nezodpovědnost a hloupost hráčů. Pokud vedeme po dvou třetinách 1:0, třetí musíme odehrát úplně jinak.

Z naší strany v ní ale nebylo nic. Pokud si myslíme, že vedeme 1:0 a soupeř se porazí sám, tak to takhle prostě nefunguje. Jsme schopni odehrát dobře určité pasáže zápasů, ale za půl duelu se body nedávají. Tři góly, které jsme dostaly, byly po jasných individuálních chybách hráčů. Martin Belay nahraje přímo obránci na modrou čáru, padne gól. Ondřej Kříž nahraje soupeři do jízdy, padne gól. Při třetím gólu máme kotouč na holi u modré čáry, nedostaneme jej ven, necháme volného hráče před brankou, následuje penalta a gól. To jsou hrubé individuální chyby, které prostě nemůžeme dělat, pokud chceme být úspěšní.

Kadani se v poslední době nedařilo. Byla pod tlakem a pokud vedeme 1:0, tak si myslím, že bychom zápas měli dohrát úplně jinak. Situaci před trestným střílením jsem viděl trochu jinak než pan rozhodčí. Nechci sahat Přikrylovi do svědomí, třeba mi řekne, že tu hůl hodil, ale vypichoval hráči kotouč, vyjela mu hokejka.

Já si myslím, že to hození hokejky určitě nebylo. Myslím, že podobných sporných verdiktů měl dnes rozhodčí více. S panem Zubzandou prostě nemáme dobré zkušenosti a dnes se to opět potvrdilo. Nechci se ale vymlouvat na něj, od poloviny zápasu byl náš výkon špatný.“

Michal Sabó