Na ledě kadaňského soupeře inkasovali pětkrát, sami přesně nezacílili ani jednou.

„Samozřejmě výsledek pro nás není zrovna lichotivý. Byl to první zápas sezony, hráli jsme v kombinované sestavě, jako hrají v přípravě všechny týmy. Snažili jsme se dát prostor novým hráčům, kteří jsou u nás na zkoušku. Je pravda, že někteří nepodávali takový výkon, jaký jsme čekali.

Některé individuální výkony nebyly optimální. Myslím si, že jsme k tomu zápasu přistoupili až moc přátelsky v první třetině. Od druhé části se náš výkon zvedl. Potom už to byl vyrovnaný zápas a chyběl zkrátka důraz v koncovce. Dobrých šancí jsme si vytvořili dost na to, abychom dali nějaké góly, včetně trestného střílení.

Nejsme spokojeni především s hrou v našem obranném pásmu, ale naštěstí máme ještě nějakou dobu na to, abychom to zlepšili. Určitě je na čem pracovat,“ uvedl na klubovém webu jeden z koučů Stadionu Daniel Tvrzník.

Už ve čtvrtek 4.8. hraje litoměřický Stadion další přípravný duel, když na domácím ledě přivítá Klášterec (18).

SK Kadaň – HC Stadion Litoměřice 5:0

Branky a asistence: 5. Mála (Hofmeister, Kadlec), 8. Mála (Kadlec), 12. Hofmeister (Kadlec), 42. Stehlík (Mužík), 60. Ton. Vyloučení: 12:7, navíc Evan (LTM) 5 plus OK za sekání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 0:0, 2:0.

Litoměřice: Salfický (Meravý) – Evan, Mizera, Topič, Smetana, Martinka, Drahorád, Vrba, Hašek, Slížek, Horčička, Tvrzník, Kauschitz, Tůma, Keltner, Hlusička, Novák, Sajdl, Patzenhauer, Chamrád.