Domácí dvakrát vedli, ale hosté vždy našli odpověď a v prodloužení zajistil bod navíc Plášil.

SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice 2:3 pp

Branky a nahrávky: 6. Zadražil (Kohout), 41. Tomeček (Kohout) - 12. Švagrovský (Ondráček, Pilař), 47. Pilař (Plášil), 62. Plášil (Kalla, Stoklasa). Rozhodčí: Valenta - Krátký, Doležal. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 - 0:1. Diváci: 368.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Trefný, Černý, Šafář, Tejnor, Šimek, Tomeček, Popela – Kůs, Hejcman, Chlouba – Vrána, Osmík, Kohout – Slavíček, Raška, Chrpa – Zadražil.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Šindelář) – Jebavý, Šulc, Smetana, Havránek, Barák, Plášil – Miškář, Dufek, Švagrovský – Pilař, Ondráček, Kalla – Veselý, Stoklasa, Kopta – Hanták, Loskot.