Favorit, který bojuje s Českými Budějovicemi o první příčku, rozhodl o výhře už v prvních čtrnácti minutách, kdy se gólově prosadil třikrát. Domácím hokejistům se po další ztrátě zase o něco více vzdálila šance na účast v play - off. Z jedenácté příčky ztrácí na osmičku už deset bodů.

Hokejový zápas mezi Ústím a Litoměřicemi.
Stadion v Ústí padl, rozhodly přesilovky

"S tak kvalitním soupeřem jako jsou Karlovy Vary si nesmíme dovolit nastoupit do utkání tak lehkovážně. Prvních deset minut rozhodlo celý zápas," poznamenal kouč Stadionu Daniel Tvrzník.

V sobotu se Stadion představí od 16 hodin na Kladně, o den později hostí ve stejný čas v předehrávce Přerov.

Litoměřice - Karlovy Vary 0:4

Branky a nahrávky: 7. Plutnar (T. Rachůnek, Vrdlovec), 13. Stloukal (Šenkeřík, F. Novotný), 14. Skuhravý (Kohout, Gríger), 38. Sičák (Stloukal, Kverka). Rozhodčí: Pražák, Vokřál – Bosák, Kotlík. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:3, 0:1, 0:0. Diváci: 1057.

Litoměřice: Škarek – Smetana, Gaspar, Jandus, Jebavý, Chalupa, Málek – Kusý, Veselý, Machala – Řehoř, Šimeček, Stříbrný – Pilař, Miškář, Voženílek – Havelka, Hanták, Toman – Václavek.

Karlovy Vary: Novotný – Sičák, Krejčí, Rohan, Plutnar, Tomeček, Šenkeřík, Rulík – Rachůnek, Vrdlovec, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Beránek, Skuhravý, Gríger – Osmík, Tuominen, Šik.

Hokejisté Stadionu B na ledě Mosteckých Lvů.