Hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice v pondělí podlehli doma Chomutovu 1:2 a dnes 12.10. se od 17.30 představí v Ústí proti lídrovi tabulky.

„Myslím, že náš výkon proti Chomutovu byl dobrý. Bohužel se nám zápasy nedaří dohrávat. To je velká škoda, protože jsme měli několik posledních utkání dobře rozehraných, ale individuálními chybami se připravujeme o body. Tentokrát to bylo v sedmé minutě. Přitom si to ukazujeme v kabině a my z této situace dostaneme gól. To jsou chyby, které nás sráží. Pokud chceme myslet na body, také musíme proměňovat šance.

Několik jsme si jich vytvořili v přesilových hrách. Po vyrovnávacím gólu, místo toho aby nás to nakoplo, tak jsme se začali bát o výsledek, nebo nám možná docházely síly. Dostali jsme se pod tlak, který vyvrcholil tři minuty před koncem. Nechali jsme tam Davida Hrušku tři metry před brankou a ten rozhodl. To je velká škoda,“ litoval jeden z litoměřických koučů Daniel Tvrzník.

V Ústí nemá Stadion co ztratit, proti největšímu favoritovi I. ligy může jen překvapit. Domácí hokejisté získali zatím 27 bodů a vedou před Olomoucí. Litoměřičtí jsou s deseti body na 12. místě tabulky.