Skóre otevřel ve čtvrté minutě litoměřický Hanták, srovnání zajistil po zaváhání gólmana, který vyjel za branku a kotouč se odrazil před ni, Horký a po polovině duelu dostal puk za záda Škarka i Malec. Na začátku poslední části se premiérovým gólem před domácími fandy blýskl Voženílek, na kterého navázali i Kusý s Veselým. Litoměřičtí tak porazili Horáckou Slavii potřetí v sezoně.

Vítězslav Bílek v dresu Stadionu.
Šok! Bílek v Litoměřicích předčasně skončil

"Ve třetí třetině jsme zlepšili na puku a hráli jsme velice dobře. Myslím, že za výkon ve třetí třetině jsme si tři body zasloužili," poznamenal domácí kouč Daniel Tvrzník.

V sobotu hraje Stadion, který se posunul na 10. příčku, derby v Ústí.

Litoměřice - Třebíč 4:2

Branky a nahrávky: 4. Hanták, 45. Voženílek (Málek, Jebavý), 50. Kusý (Jebavý), 54. Veselý (Stříbrný, Gaspar) - 17. Horký (Čejka), 34. Malec (Kusko). Rozhodčí: Škrobák, Luczków - Toman, Coubal. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:1, 3:0. Diváci: 777.

HC Stadion Litoměřice: Škarek – L. Chalupa, Málek, Smetana, Gaspar, Jandus, Jebavý, Jeřábek – Kusý, Veselý, Voženílek – Machala, Šimeček, Stříbrný – Pilař, Miškář, Pavlík – Toman, Hanták, Václavek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka – Mikyska, Nedbal, Vágner, Kaláb, Čejka, Kowalczyk, Spurný – Havránek, Dolníček, Kratochvíl – Malec, Kusko, Horký – Paták, Süss, Kristl – Ferda, Havlát, Novák.