Stadion válí a stoupá tabulkou vzhůru

Litoměřice - Litoměřice vstoupily do utkání aktivněji a Hrbas se dostal do první šance již ve třiadvacáté vteřině, Dolejš však jeho pokus vytěsnil betonem.

28.9.2013

Stadion - Havlíčkův BrodFoto: Deník/Karel Pech

Úvodní zákrok si poté připsal i Sedláček, Endál mířil jen do lapačky. První zásah Litoměřic přišel v čase 3:31 po chybě Dolejše. Havlíčkobrodský brankář zaváhal při rozehrávce, puk se dostal k Chabadovi, který mezi kruhy našelAngela Krsteva, jenž se trefil přesně k levé tyči. Domácí úvodní branka nabudila a svého soupeře s přehledem přehrávali, ale pokusy Švagrovského a Nováka gólem neskončily.

První větší šance si Rebelové vytvořili až v polovině třetiny. Drtina rozezvučel tyč, jeho střelu od modré Sedláček neviděl a pouze se ohlédl za odraženým pukem. V přesilové hře Rytnauer vypálil z vrcholu levého kruhu a kotouč Sedláčkovi vypadl z lapačky, naštěstí pro domácí Doležal vyhodil kotouč ven z pásma. Ke konci první třetiny došlo k vyloučení na obou stranách a při hře 4na4 šly Litoměřice do trháku. NejprveMiloslav Čermákzachytil rozehrávku hostů a ujel sám na Dolejše. Brankář Rebelů první střelu chytil, ovšem domácí útočník svým důrazem procedil puk mezi jeho betony do sítě. Než stačili domácí fanoušci doslavit druhý gól, přidali hokejisté Litoměřic další zásah.Tomáš Doležalnapodobil svého kolegu z týmu a rovněž nadvakrát překonal hostujícího gólmana.

Po první přestávce Rebelové začali domácí tlačit a Sedláček měl ihned o práci postaráno. První zásah hostů přišel ve 28. minutě. Domácí rozehrávku vystihlRoman Maliníka tváří v tvář Sedláčkovi zamířil přesně mezi betony domácího gólmana. Litoměřice poté hrály v početní výhodě a svého soupeře zatlačily do obranné třetiny. Proti střele Bahenského Dolejš ještě vyzrál efektivním zákrokem lapačkou. Na střeluDavida Švagrovskéhouž však havlíčkobrodský brankář byl krátký a Stadion tak opět vedl o tři branky.

Na rozdíl čtyř branek Stadion odskočil ve 39. minutě. Novák si za brankou vykoledoval faul soupeře, v nabízené výhodě ještě domácí udrželi puk, který se dostal na modrou kAngelu Krstevovi, jenž svou dělovkou popáté rozsvítil červené světlo za Dolejšem. Začátkem třetí třetiny Rebelové vystřídali brankáře, do brankoviště nastoupil Petr Opršál, který nahradil Daniela Dolejše. Následně se hosté prosadili v přesilové hře a snížili stav utkání na 5:2.Lukáš Havelse z pravého křídla vydal na sólový průnik, dostal se mezi kruhy a prostřelil Sedláčkovy betony.

V 51. minutě se Litoměřice potřetí v utkání prosadily při hře 4na4.Adam Chlapíkproskočil ihned po vhazování mezi soupeři a střelou mezi betony překonal brankáře Opršala. Litoměřice si tak nakonec připsaly vysokou výhru 6:2 a přeskočily svého soupeře v tabulce.

HC Stadion Litoměřice - HC Rebel Havlíčkův Brod 6:2

Branky a nahrávky: 4. Krstev (Chabada), 18. Čermák, 19. Doležal (Krstev, Rubeš), 30. Švagrovský (Rubeš), 39. Krstev (Husák, Hašek), 51. Chlapík (Procházka) – 28. Maliník, 44. Havel (Kolafa).Rozhodčí:Petružálek – Koskuba, Šulo. Vyloučení:6:6. Využití:1:1. V oslabení:0:0. Diváci:960. Průběh utkání:3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2. Vhazování:37:37. Zakázané uvolnění:7:5. Postavení mimo hru:3:2.

HC Stadion Litoměřice: Sedláček – Hrbas, Krstev, Šulc, Husák, Žovinec, Smetana, Skřivánek, Málek – Bahenský, Chabada, Čermák – Chlapík, Hašek, Novák – Švagrovský, Rubeš, T. Doležal – Procházka, Brzobohatý, Merta.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (41. Opršal) – Novotný, Kolafa, Vágner, Drtina, Korim, Semrád, Zítka – Říha, Polodna, Havel – Berger, Endál, Rytnauer – Maliník, Semorád, Dvořáček – Milfait, Stehlík, Chlubna.

Ohlasy trenérů

Daniel Tvrzník - trenér HC Stadion Litoměřice: Od začátku utkání jsme chtěli hrát aktivní hokej. První třetinu jsme odehráli dobře, i když to nebylo úplně podle našich představ. Vypracovali jsme si několik brankových příležitostí, které jsme proměnili a vedli tři ku nule. Ve druhé a třetí třetině se ale ze hry vytratila trošku kompaktnost, hráči začali strašně moc lítat po ledě, útočníci bekům odjížděli a ti naopak přestávali dávat puky včas hráčům do útoku. Ty dvě třetiny nebyly úplně nejlepší, ale přesto jsme dali pár branek a nepustili soupeře do kontaktu. Za druhou a třetí třetinu hráče moc chválit nebudeme, ale vyhráli jsme šest ku dvěma, takže s výsledkem je spokojenost. Trochu jsme se tohoto utkání báli, protože Havlíčkův Brod má výborný vstup do soutěže, mají zkušené hráče a dobře tým doplnili. My jsme za stavu tři ku nule vyrobili jednu hrubku, kterou soupeř potrestal, ale naštěstí jsme hned opět skórovali a zvýšili náskok, a to byl asi zlomový bod zápasu. Nečekali jsem tak vysoké vítězství, ale jsme rádi, že jsme odehráli vcelku klidný zápas bez strachu o body. Taky jsme chtěli sestavu točit na více hráčů, protože teď se hraje už v pondělí a ve středu a nechtěli jsme hrát jen na tři útoky. Myslím si, že všichni odevzdali dobrou práci, takže s dneškem spokojenost.

Výroba - Výroba Ruční balič 13 600 Kč

Ruční baliči operátorka/operátor. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13600 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1190, 410 02 Lovosice 2., Co bude Vaším úkolem? , - kontrolovat správnost, kvalitu a čistotu textilu, obuvi a módních doplňků , - rozbalit či zabalit zboží podle stanovených postupů , - odbavovat kontejnerové zásilky v souladu se skladovými procesy , - pracovat s ručním scannerem (jednoduché základní PC operace) , Co byste měli splňovat? , - mít min. ukončené základní vzdělání , - být v dobré zdravotní kondici (kontrola zrakem + celodenní stání ve skladovém prostředí) , - být spolehliví, zodpovědní, flexibilní a schopní logicky myslet , , Každý člen týmu je důležitý, proto Vám garantujeme: , - mzdu podle Vašich schopností a dovedností, motivační mzdový systém (na základě svého výkonu až 20 000,-Kč/měsíc), - kdo má zájem může růst - podpora kariérního růstu a vzdělávání , - další benefity: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, + 5 dnů dovolené navíc (celkem 25 dnů), zdravotní program, firemní akce, bonus až 10.000Kč brutto za doporučení zaměstnance, Pravidelné prohlídky pracoviště: vždy v úterý od 11,30hod. (hlaste se na recepci) , Průmyslová 1190, Lovosice , Další možnost kontaktu telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Fiege s.r.o. - pracoviště lovosice, Průmyslová, č.p. 1190, 410 02 Lovosice 2. Informace: Valerie Kučerová, +420 724 543 863.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků pizzař. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: hledáme pizzaře do zavedé MINIPIZZERIE v Litoměřicích. Fyzicky náročná práce. obtížné obsluhování pece. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování. Praxe na pozici pizzaře výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele. telefonicky Po - Ne od 9.00h. do 19.00h.. Pracoviště: Vita pizza s.r.o. - pracoviště litoměřice, Dlouhá, č.p. 188, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Michal Svoboda, +420 731 234 282.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha šicích a vyšívacích strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem., NABÍZÍME:, Nástupní mzda: 17. 000,-Kč, 3. měsíce: 18. 300,-Kč, Průměrná mzda: 21. 300,-Kč, Dále nabízíme:, - 13. plat, - kantýna - hlavní jídlo v ceně 28,-Kč, - zajištění dopravy ze směrů Ústí n. L., Louny, Litoměřice, Lovosice, Libochovice, Štětí, Úštěk, - týden dovolené navíc, - penzijní připojištění, - zvýhodněné SIM karty, - Kulturní, sportovní akce a mnoho dalších benefitů, POŽADUJEME:, - manuální zručnost, - chuť a schopnost se učit, - dobrý zdravotní stav, - schopnost pracovat v kolektivu, - odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem , - loajalita., První kontakt telefonicky či osobně v místě výkonu práce.. Pracoviště: Adient czech republic k.s., pracoviště roudnice nad labem, Kratochvílova, č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Lucie Gladišová, +420 416 829 829.

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 18 000 Kč

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) elektromechanik slaboproudých systémů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: elektrotechnické vzdělání, vyhláška 50/78 §6, praxe výhodou v oblasti zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, CCTV apod.), ochota cestovat po ČR, řidičský průkaz skupiny B, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.. Pracoviště: Eurosys s.r.o., Mostecká, č.p. 227, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Josef Podrábský, +420 416 737 300,737 221 100.

Zavražděné Židy připomínají mosazné stolpersteiny v zemi.
13

Dopravní nehoda v ulici Březinova cesta v Litoměřicích.
5

Úřad v Brozanech už víc chudých nechce

Brozany nad Ohří - Na spadnutí je vyhláška zamezující lidem na dávkách v příchodu do Brozan.

Dopadení nizozemských agresorů a přes dvě promile po dvou pivech: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 24. dubna 2018.

U letního kina jsou k dispozici nové úložné skříňky

Litoměřice - Pokračuje zkvalitňování služeb určených návštěvníkům Střeleckého ostrova. Po loňské instalaci mobilních toalet byly u vchodu do letního kina umístěny i skříňky umožňující bezpečné uschování osobních věcí.

Ústecký kraj - Vojenské cvičení Hradba 2018 proběhlo v Hradci u Kadaně. Podívejte se na fotografie.