Kladno
Ještě v loňské sezoně extraligový celek nevstoupil do sezony tak suverénně, jak se asi očekávalo. Ze šesti zápasů vydoloval deset bodů, tedy stejně jako Stadion. I když je třeba dodat, že zatím nastupuje pouze na ledech soupeřů. Nejproduktivnějším mužem týmu je zkušený Miloslav Hořava, který čtyřikrát skóroval a připsal si i tři asistence.

Domácí svěřenci Jiřího Doležala a Daniela Tvrzníka nastoupili v Kalich Areně zatím jen dvakrát, nejprve porazili 3:0 Jihlavu, před týdnem si stejným výsledkem poradili i s H. Brodem.

Klokánek
HC Stadion Litoměřice bude i v této sezoně pokračovat v podpoře charitativních projektů, jejichž cílem je pomoc osobám ve složitých životních situacích. Stejně jako v uplynulé sezoně využije k této činnosti svých domácích zápasů. První takovou akcí je podpora Klokánku v Litoměřicích. Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

„Dnes dojde při utkání I. ligy Litoměřice – Kladno mj. k předání šeku s finanční podporou tomuto zařízení. Na utkání budou přítomny děti a pracovníci Klokánku. Diváci budou moci podpořit tento projekt také formou Dárcovské SMS," říká organizační pracovník HC Jan Fišera.