Stadion sice prohrál úvodní periodu 0:3, po přestávce se však dokázali kališníci zvednout a dokonce i srovnat skóre. V poslední třetině se ale opět střelecky prosadili pouze domácí, kteří tak nakonec zapsali výhru 5:3.

"Druhá třetina byla z naší strany hrůza a jen díky brankáři Kacetlovi ji Litoměřice nevyhrály vyšším rozdílem. Soupeř se dvě třetiny prezentoval výborným hokejem," složil soupeři poklonu i domácí kouč Vladimír Kočara. "Během dvou dnů jsme bohužel museli vyměnit polovinu týmu, což na výkonu bylo trochu znát," litoval trenér hostů Daniel Tvrzník. "Pro některé kluky šlo o první zápas v dospělém hokeji, popasovali se s tím ale slušně," pokračoval. "Platili jsme daň za nezkušenost. V první části jsme domácím nahráli na dva góly, když se nám povedlo se vrátit do zápasu, uděláme zase hloupou chybu a inkasujeme branku na 3:4," mrzel ho průběh zápasu. "Jsou to pro nás ztracené body, protože si myslím, že jsme nebyli horším týmem. I s osmnácti a devatenáctiletými kluky jsme ukázali, že můžeme hrát. Věřím, že chyby minimalizujeme tak, abychom mohli pravidelně sbírat body."

Příležitost k tomu mají Litoměřice už dnes, od 18 hodin hrají v Prostějově.

Hokej, Chance liga:
Zubr Přerov - Stadion Litoměřice 5:3 (3:0, 0:3, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Dostálek (Doležal, Kubeš), 11. Süss (Ryšavý, Dvořák), 18. Šoustal (Dobša, Hrabal), 53. Ryšavý (Hrabal, Kubeš), 54. Dostálek (Šoustal) - 24. Miškář (Toman, M. Beran), 33. M. Beran (Procházka), 33. Mlčák (Jícha, Svoboda).
Rozhodčí: Šír, Hradil - Gančarčík, Hranoš. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:2. Střely na branku: 26:28.
Litoměřice: Král – Mlčák, Holý, Výtisk, Háva, Jebavý, Baláž, Černohorský – M. Beran, Miškář, Procházka – Svoboda, Jícha, Jánský – Toman, Hašek, Berka – Bernat, Moravec, Stehlík.