Domácí šli do vedení po dorážce T. Nováka ve 13. minutě. Gólově nejúrodnější byla druhá část, kdy oba celky skórovaly dvakrát. V poslední třetině odpověděl na gól Kůse Čermák, ale ani přes power play Stadion alespoň na remízu nedosáhl.

Už dnes 29.8. nastoupí Litoměřice v Kalich Aréně proti Benátkám (18), kterým budou vracet porážku z první přípravy.

Kadaň - Litoměřice 4:3

• Branky a nahrávky: 13. Novák (Novák, Rutta), 26. Charousek (Mazanec, Boška), 37. Hammerbauer (Novák), 52. Kůs (Charousek, Szakal) – 24. Brzobohatý (Skřivánek, Doležal), 27. Jánský (Čermák, Chabada), 57. Čermák (Jánský). Vyloučení: 4:4, navíc Chlouba (K.) 5 min. plus do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 2:2, 1:1. Diváci: 118.
• Kadaň: Boška (31. Maštalířský) – Szakal, Dobrovolný, Pelc, Mazanec, Prošek, Horváth, Rutta, Opalek – Ton, Charousek, Kůs, Seman, Chlouba, Jíra, J. Novák, T. Novák, Hammerbauer, Deveri, Hanták, Chrpa.
• Litoměřice: Přikryl – Husák, Míka, Žovinec, Málek, Smetana, Skřivánek, Kolář, Müller – Čermák, Chabada, Jánský – Novák, Rubeš, Hašek – Škop, Brzobohatý, Doležal – Hampl, Brém, Racek.