První třetina přinesla po jedné brance na obou stranách, na zásah domácího Prokeše reagoval Miškář. Druhá část se však svěřencům trenérů Bruka a Tvrzníka hrubě nepovedla. Během šesti minut inkasovali čtyři branky, i ve zbytku třetiny měli domácí převahu.

V poslední pětiminutovce sice vykřesal teoretickou naději Procházka, jenž dvěma brankami snížil na 3:5 z pohledu kališníků, vyrovnání už se ale Litoměřice ani přes tlak umocněný odvoláním brankáře nedočkaly. Naopak 13 vteřin před koncem trefil z půlky hřiště opuštěnou klec Adamský a uzavřel účet utkání.

Stadion si tak připsal už čtvrtou porážku v řadě, během těchto duelů inkasoval devatenáct branek! Už zítra nastoupí na ledě Poruby, zápas začíná opět v 16 hodin.

Hokej, Chance liga:
AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV – HC STADION LITOMĚŘICE 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 15. Prokeš (Kotala), 21. Kotala (Prokeš), 22. L. Bednář (Doktor), 24. R. Szturc (F. Seman, L. Rutar), 27. Doktor (O. Procházka, R. Szturc), 60. Adamský (Prokeš) – 19. Miškář (Lang, Teplý), 54. Procházka (Toman, Přikryl), 57. Procházka (J. Holý, M. Beran).
Rozhodčí: Adamec, Ambrož – Aschenbrenner, Bahník.Vyloučení: 6:4, navíc Kotala (Havířov) 5 minut + do konce zápasu.Využití: 2:2.Střely na branku: 32:35.
AZ Heimstaden Havířov: Groh – Kočí, Bořuta, Mrowiec, Rašner, L. Rutar, Chroboček – Adamský, Prokeš, Kotala – O. Procházka, F. Seman, R. Szturc – Doktor, Cihlář, L. Bednář – Mrva, Maruna, Fridrich – Ivan.
HC Stadion Litoměřice: Král – Krutil, Marcel, J. Holý, Mlčák, Kubíček, Jebavý, Poizl – Procházka, Jícha, M. Beran – Jánský, Miškář, Teplý – P. Novák, Pytlík, Lang – Koffer, Přikryl, Toman.