Do vedení je dostal ve 13. minutě Novák, který si pohrál se Štůralou. V polovině duelu zvýšil náskok Stadionu Tvrzník, ale o chvíli později překonal Přikryla po přihrávce Sedláka Hulva. Ve 47. minutě sice napoprvé nájezd Horčička gólově nezakončil, ale napodruhé se už prosadil 3:1.

Zvýšit náskok Stadionu mohl Slížek, ale neproměnil svůj samostatný únik. A tak hosté trestali. V 50. minutě našel před brankou Vrdlovec Brunce, který dal výsledku konečnou podobu.

V sobotu se litoměřičtí hokejisté vydají bojovat o další body do Berouna, kterému hrozí baráž.

Litoměřice – Šumperk 3:2

Branky a nahrávky: 13. Novák (Smetana, Horčička), 31. Tvrzník (Šinágl), 47. Horčička (Slížek) - 33. Hulva (Sedlák, Vrdlovec), 50. Brunec (Vrdlovec). Vyloučení: 4:5, navíc Martinka (Ltm) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1. Diváci: 850. Rozhodčí: Hejduk - Chocholouš, Reich.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Drábek, Dudáš, Martinka, Holomek, Smetana, Evan, Kříž, Ketner - Gengel, Šinágl, Tvrzník - Loskot, Belay, Hašek - Horčička, Slížek, Novák - Tůma, Hlusička, Zavřel

Salith Šumperk: Štůrala - Drtil, Novotný, Sedlák, Ondráček, Suchý, Tesařík, Geweise, Pastor - Hlinka, Meluzín, Plášek - Brunec, Hulva, Vrdlovec - Haas, Velecký, Červenka - Skoumal, Holinka