Když se daří, tak se daří, navíc s jídlem roste chuť. Hokejisté litoměřického Stadionu o víkendu dvakrát sestřelili vedoucí Přerov, díky čemuž pustili do čela České Budějovice. Právě ty chtějí nyní také porazit.

„Nálada v týmu je výborná, zvládli jsme dva těžké zápasy, čeká nás zápas ve vyprodané aréně Motoru, moc se na to těšíme,“ hlásí před utkáním trenér litoměřického celku Daniel Tvrzník.

„Letos už se nám několikrát povedlo průběžného lídra tabulky sesadit, rádi bychom se o to pokusili znovu,“ netají smělé ambice. Strach nemá ani z toho, že mladé mužstvo nastoupí před kulisou více něž pěti tisíc diváků. „Vždy jsme tam hráli s mladým mužstvem a nikdy jsme se toho nezalekli, takže z toho strach nemám.“

Vrásky mu tak dělá jen marodka, neboť zranění dlouhodobějšího rázu mají nejen brankář Král, ale také velezkušený obránce Pavlas a člen první úderné formace Kadlec. „Musíme se s tím poprat, mužstvo jsme lehce doplnili, věřím ale, že to zvládneme,“ dodal bojovně lodivod litoměřické kocábky. Duel na jihu Čech startuje dnes v 17.30.