Fanoušci Stadionu už mohou pomalu, ale jistě, vyhlížet začátek série přípravných zápasů. Kališníci ji sice odstartují na venkovním ledě proti Kolínu, poté je ale v Kalich Areně čeká duel s pražskou Spartou, se kterou změří síly 8. srpna. Dalším extraligovým soupeřem bude v přípravných utkáních Kladno, s nímž Litoměřice odehrají dva souboje ve třech dnech.

Pro fanoušky jistě budou velmi zajímavé i souboje s chomutovskými Piráty, kteří v minulé sezoně ovládli 2. ligu a vracejí se zpět do druhé nejvyšší hokejové soutěže. Tradičním kališnickým soupeřem je v rámci předsezonní části i Sokolov, se kterým Stadion rovněž absolvuje dva zápasy. Poslední generálkou na start soutěžního ročníku 2024/25 bude utkání v chomutovské ROCKNET Areně, které je na programu 5. září.

Vstupenky na přípravná utkání budete moci zakoupit online nebo hodinu před začátkem zápasu na pokladně Kalich Areny. O začátku prodeje vstupenek bude klub informovat později.

Cena vstupenky na všechna přípravná utkání je stejně jako v loňském roce 100 Kč. Permanentkáři mají všechny zápasy v ceně, děti do 140 cm mají vstup zdarma.

Zdroj: hclitomerice.cz

close Přípravné zápasy HC Stadion Litoměřice. info Zdroj: hclitomerice.cz zoom_in Přípravné zápasy HC Stadion Litoměřice.