Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Skvělý Rybár Stadion v Třebíči podržel

Třebíč – Počtvrté v řadě bodovali, poprvé v letošní sezóně WSM Ligy přivezli od soupeře dva body.

30.9.2016

Litoměřice - TřebíčFoto: Deník/Karel Pech

Hokejisté Stadionu Litoměřice rozhodli o nejtěsnější výhře v Třebíči ve druhé minutě prodloužení, kdy v brejku našel Hanták Paločka a ten pálil přesně. V sobotu Stadion hostí České Budějovice.

„Ve druhé třetině jsme udělali nějaké fauly a zápas se pak nesl ve znamení přesilovek, jednou jsme ji hráli my, pak zase domácí. Oslabení jsme však odehráli velice dobře. Velký dík patří Patriku Rybárovi, který nás v bráně hodně podržel," chválil gólmana Daniel Tvrzník, který přiznal, že dva body z Třebíče jsou hodně cenné. „Poprvé jsme vyhráli prodloužení, i když jsme už letos prodlužovali potřetí."

Třebíč – Litoměřice 0:1 pp.

Branky a nahrávky: 62. Paločko (Hanták). Rozhodčí: Šutara – Lukš, Hanzlík. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1440.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – J. Zdráhal, Lojek, Bartejs, D. Mikyska, Čejka, Niko, Přibyl, Schejbal – R. Erat, Dolníček, Kristl – Huňa, Milfait, Psota – Kusko, T. Havránek, Dymáček – Wasserbauer, Juráň, Paták.

HC Stadion Litoměřice: Rybár – Pavlas, Smetana, Šulc, Jebavý, Frühauf, Barák, Bača – M. Ondráček, Pletka, Rubeš – Paločko, Jaroslav Kalla, J. Veselý – P. Beránek, Pilař, Kopta – Valášek, Hanták, Safin.

30.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
Zákaz kouření. Ilustrační snímek.
70

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Naši prvňáci. Ilustrační foto

Naši prvňáci: Už zítra představíme žáčky ze ZŠ Ostrovní a ZŠ Školní ve Štětí

Diplomacie i cit pro řešení problémů. Ženy míří do vysoké politiky

Ústecký kraj - Ženy na kandidátních listinách do Poslanecké sněmovny tvoří v Ústeckém kraji celkem 29 %, průměr České republiky je 28 %.

Škody od vandalů na hřištích budou město stát až 100 tisíc

Lovosice - V Lovosicích vandalové ničí dětská hřiště opakovaně. Některé herní prvky budou raději nahrazeny jinými, které se nedají tolik poničit.

Soli je dost. Silničáři dostanou na zimu i nové sypače

Litoměřice - Sklady jsou plné. Správa a údržba silnic Litoměřice je na zimu připravena.

Motor naskočil až na konci, Stadion je bez bodů

Litoměřice - Sice vedli, ale body doma nezískali. Hokejisté HC Stadion Litoměřice podlehli ve 14. kole WSM Ligy Motoru České Budějovice o jednu branku 2:3.