Skvěle! Stadion vyloupil Budějovice, stačilo úvodních 65 vteřin

Č. Budějovice, Litoměřice - Všichni diváci si ještě nestačili sednout na svá místa a už musel domácí brankář lovit puk ze své sítě.

25.9.2013

Stadion - OlomoucFoto: Deník/Karel Pech

Miloslav Čermák nejprve vystřelil a Halmoši vyrazil puk před sebe. Puk si střelec stačil dojet a dorazit ho do okryté branky. Neuplynula ani minuta hosté se radovali znovu. Zdeněk Bahenský si zleva nejel a pod ramenem prostřelil Halomošiho podruhé. Postupně se domácí probudili a zvyšovali svoji aktivitu. První šanci měl Skuhravý při avizované výhodě.

Domácí hráli hned dvě přesilovky po sobě, ale Lukáš neměl příliš práce. Na druhé straně musel Halmoši lapačkou vytáhnout střelu Martina Nováka. Pak hráli hosté přes minutu pět na tři, ale nepodařilo se jim ani pořádně Halomošiho ohrozit. Zbytek první části byli domácí sice lepší, ale Lukáš nemusel řešit žádnou složitou situaci. Po první části tedy Litoměřice vedli o dvě branky.Ve druhé části se domácí snažili dát kontaktní branku a udržet se tak ve hře o body. Měli více ze hry a často byli návštěvou před Lukášem, ale nepodařilo se jim brankáře hostí nebezpečně ohrozit.

Na druhé straně se napřáhl Bahenský a jeho střela se zastavila na tyčce domácí branky. Jihočeši zahrozili Melkou, který v nadějné pozici trefil brankáře Litoměřic. Při přesilové hře měl Motor šanci po střely Třetiny, ale Lukáš se štěstím vyrazil. I domácí měli možnost hrát přesilovku pět na tři. Sice měli šance, ale puk za záda brankáře nedostali.

Do třetí části vstoupili domácí aktivně a se zřejmou snahou a vstřelení branky. To se jim povedlo, když využili jednu z přesilovek. Po velkém zámku před Lukášem se napřáhl Aleš Kotalík a přesně trefil odkrytou část branky a Budvar aréně ožila. Následně nastala menší přestávka při poruše časomíry. Hosté měli velkou příležitost při další přesilovce, kdy na konci krásné kombinace byl Miloslav Čermák a Halmoši se stačil včas přesunout.

Jihočeši pak nedokázali využít svoji další přesilovku a pomalu se blížila šedesátá minuta. V poslední minutě hráli domácí se šesti muži v poli, když Halmoši zůstal na střídačce. Půl minuty před koncem byl vyloučen hostující Šulc a Jihočeši hráli šest proti čtyřem. I přes velkou snahu se vyrovnat nepodařilo. Motor tak po třech vítězstvích doma padl s Litoměřicemi 1:2.

HC Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice 1:2

Branky a nahrávky: 45. Kotalík (Moravec, Skuhravý) – 1. Čermák (Matai), 2. Bahenský (Hašek). Rozhodčí: J. Jílek – M. Jílek, Svobodová. Vyloučení:6:9. Využití:1:0. V oslabení:0:0. Diváci:3934. Průběh utkání:0:2, 1:2.

HC Motor České Budějovice: Halmoši – J. Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Kříž, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Ferebauer, Melka, Bárta – Ondřej, Kuchejda, Mavrojanidis – Přibyl, E. Turek

HC Stadion Litoměřice: Lukáš – Krstev, Hrbas, Husák, Šulc, Žovinec, Smetana, Škop, Kolář – Čermák, Chabada, Matai – Bahenský, Hašek, M. Novák – Rubeš, Švagrovský, Procházka – Doležal, Chlapík, Brzobohatý

Potravinářství - Potravinářství Potravinářský dělník 12 200 Kč

Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) ruční balič ovoce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Pracovní doba 06-18h, krátký-dlouhý týden, směna 12h, jeden týden 2 dny, druhý týden 5 dní, Náplň práce: ruční balení ovoce., Způsob prvního kontaktu:, e-mailem: izkcomp@email.cz; trsociety@seznam.cz;, telefonicky: 777 794 604; 608 466 798, osobně na adrese Kréta 322 (Sokolovna), 411 55 Terezín, každé pondělí od 10.00 hod.. Pracoviště: Tr society s.r.o., pracoviště čerozfrucht bohušovice n.o., Masarykova, č.p. 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří. Informace: Zdeněk Karlík, +420 777 794 604.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 456 Kč

Svářeči svářeč kovů. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22456 kč. Volných pracovních míst: 23. Poznámka: místo výkonu práce Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice 2 a Račice, 411 08 Štětí. Jedná se o stavbu a výrobu plavidel., Požadujeme:, - vyučen v oboru - může být nahrazeno délkou praxe a zkušenostmi z oboru - individuální posouzení, - osvědčení o kvalifikaci svářeče (diplom, průkaz, osvědčení, atest, kurzy, apod. , - praxe v loděnicích - výhodou, - práce v otevřených i zavřených prostorách loděnice za každého počasí, - práce fyzicky náročná, - různé typy svařování ., První kontakt telefonicky a e-mailem.. Pracoviště: Barkmet, a.s., provozovna lhotka nad labem, 410 02 Lovosice 2. Informace: Ilona Abrahámová, +420 775 381 003.

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 19 000 Kč

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) eletrikáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: požaduji praxi minimálmě 5 let., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 18:00 hod.. Pracoviště: Elektromontáže valný s.r.o., Pekařská, č.p. 1228, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Pavel Valný, +420 605 858 295.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 23 000 Kč

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vedoucí vychovatel Domova mládeže školy. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Podmínkou min. 5 let praxe ve vedoucí pozici na obdobném zařízení, nebo ve funkci ředitele či zástupce ředitele školy. Vzdělání v oboru pedagogika, nebo speciální pedagogika, pedagogika volného času, vychovatelství. VŠ výhodou.. Pracoviště: Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola štětí, kostelní 134, příspěvková organizace, Kostelní, č.p. 134, 411 08 Štětí. Informace: Jiří Konvalinka, +420 411 152 000.