Skvěle! Stadion vyloupil Budějovice, stačilo úvodních 65 vteřin

Č. Budějovice, Litoměřice - Všichni diváci si ještě nestačili sednout na svá místa a už musel domácí brankář lovit puk ze své sítě.

25.9.2013

Stadion - OlomoucFoto: Deník/Karel Pech

Miloslav Čermák nejprve vystřelil a Halmoši vyrazil puk před sebe. Puk si střelec stačil dojet a dorazit ho do okryté branky. Neuplynula ani minuta hosté se radovali znovu. Zdeněk Bahenský si zleva nejel a pod ramenem prostřelil Halomošiho podruhé. Postupně se domácí probudili a zvyšovali svoji aktivitu. První šanci měl Skuhravý při avizované výhodě.

Domácí hráli hned dvě přesilovky po sobě, ale Lukáš neměl příliš práce. Na druhé straně musel Halmoši lapačkou vytáhnout střelu Martina Nováka. Pak hráli hosté přes minutu pět na tři, ale nepodařilo se jim ani pořádně Halomošiho ohrozit. Zbytek první části byli domácí sice lepší, ale Lukáš nemusel řešit žádnou složitou situaci. Po první části tedy Litoměřice vedli o dvě branky.Ve druhé části se domácí snažili dát kontaktní branku a udržet se tak ve hře o body. Měli více ze hry a často byli návštěvou před Lukášem, ale nepodařilo se jim brankáře hostí nebezpečně ohrozit.

Na druhé straně se napřáhl Bahenský a jeho střela se zastavila na tyčce domácí branky. Jihočeši zahrozili Melkou, který v nadějné pozici trefil brankáře Litoměřic. Při přesilové hře měl Motor šanci po střely Třetiny, ale Lukáš se štěstím vyrazil. I domácí měli možnost hrát přesilovku pět na tři. Sice měli šance, ale puk za záda brankáře nedostali.

Do třetí části vstoupili domácí aktivně a se zřejmou snahou a vstřelení branky. To se jim povedlo, když využili jednu z přesilovek. Po velkém zámku před Lukášem se napřáhl Aleš Kotalík a přesně trefil odkrytou část branky a Budvar aréně ožila. Následně nastala menší přestávka při poruše časomíry. Hosté měli velkou příležitost při další přesilovce, kdy na konci krásné kombinace byl Miloslav Čermák a Halmoši se stačil včas přesunout.

Jihočeši pak nedokázali využít svoji další přesilovku a pomalu se blížila šedesátá minuta. V poslední minutě hráli domácí se šesti muži v poli, když Halmoši zůstal na střídačce. Půl minuty před koncem byl vyloučen hostující Šulc a Jihočeši hráli šest proti čtyřem. I přes velkou snahu se vyrovnat nepodařilo. Motor tak po třech vítězstvích doma padl s Litoměřicemi 1:2.

HC Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice 1:2

Branky a nahrávky: 45. Kotalík (Moravec, Skuhravý) – 1. Čermák (Matai), 2. Bahenský (Hašek). Rozhodčí: J. Jílek – M. Jílek, Svobodová. Vyloučení:6:9. Využití:1:0. V oslabení:0:0. Diváci:3934. Průběh utkání:0:2, 1:2.

HC Motor České Budějovice: Halmoši – J. Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Kříž, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Ferebauer, Melka, Bárta – Ondřej, Kuchejda, Mavrojanidis – Přibyl, E. Turek

HC Stadion Litoměřice: Lukáš – Krstev, Hrbas, Husák, Šulc, Žovinec, Smetana, Škop, Kolář – Čermák, Chabada, Matai – Bahenský, Hašek, M. Novák – Rubeš, Švagrovský, Procházka – Doležal, Chlapík, Brzobohatý

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 22 000 Kč Obsluha jeřábů jeřábník ( od 5m do 10m ). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky:, - Jeřábnický a vazačský průkaz , - Průkaz řidiče VZV , Náplň práce:, obsluha halového jeřábu na výrobní lince na betonové výrobky, zavážení surovin, zavěšování nákladu, kontrola průběhu výroby, základní údržba a úklid, vedení běžných záznamů o provozu zařízení, Pozice vhodná i pro ženy., Info o firmě: https://ksprefa.cz/, Více na: https://ksprefa.cz/, Mzda od 22.000 Kč + výkonostní odměny., PP na rok s možností prodloužení. Způsob kontaktování zaměstnavatele: provozovna Štětí, Litoměřická 723, Jana Mesteková, každé úterý od 12:00 hod.do 14:30 hod. , e-mailem j.mestekova@ksprefa.cz, telefonicky od 8:00 - 16:00 hod.. Pracoviště: Kš prefa s.r.o., pracoviště štětí, Litoměřická, č.p. 723, 411 08 Štětí. Informace: Zdeněk Zdvihal, +420 737 256 824. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 456 Kč Svářeči svářeč kovů. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22456 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: místo výkonu práce Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice 2 a Račice, 411 08 Štětí. Jedná se o stavbu a výrobu plavidel., Požadujeme:, - vyučen v oboru - může být nahrazeno délkou praxe a zkušenostmi z oboru - individuální posouzení, - osvědčení o kvalifikaci svářeče (diplom, průkaz, osvědčení, atest, kurzy, apod. , - praxe v loděnicích - výhodou, - práce v otevřených i zavřených prostorách loděnice za každého počasí, - práce fyzicky náročná, - různé typy svařování ., První kontakt telefonicky a e-mailem.. Pracoviště: Barkmet, a.s., provozovna lhotka nad labem, 410 02 Lovosice 2. Informace: Ilona Abrahámová, +420 775 381 003. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 500 Kč Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme: vzdělání a praxe v oboru, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, pracovitost. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky či osobně v místě výkonu práce.. Pracoviště: Střední škola a mateřská škola, o.p.s., Sovova, č.p. 480, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Žižková, +420 416 733 684. Stavebnictví - Stavebnictví Betonáři, železobetonáři 15 000 Kč Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: zabýváme se vyhotovením železobetonářských prvků ( prefabrikátů, vazníků, sloupů, stěn, svodidel, balkónů., , Náplň práce: železářské práce s armovacími kleštěmi, montování stavební výztuže do kostry jakéhokoliv prefabrikátu. Betonářské práce: uložení montované konstrukce do formy, montáž distančních prvků a následná betonáž a vibrace betonu., Základní kurz svařování vítán. 2 směnný provoz: , 6.00-14.30 hod, 14.00-22.00 hod., 2 směna v případě většího množství zakázek., Způsob prvního kontaktu:, -telefonicky Čt, Pá od 13.00-19.00 hod., -e-mailem, -na výběrovém řízení dne 20.9.2018 od 9.00 hod. v zasedací místnosti budovy Kontaktního pracoviště Úřadu práce, Michalská 259/12, 412 01 Litoměřice.. Pracoviště: Soon after s.r.o., pracoviště štětí, Litoměřická, č.p. 723, 411 08 Štětí. Informace: Iaroslau-Nicolae Babinecz, +420 737 456 166.

Utkání Býčkovic (v bílém) proti Úpohlavům
23

V Býčkovicích září mládí, nováček ve třetí fotbalové třídě exceluje

Fotbal ilustrační foto

Libochovice se dál trápí, za Lukavec zářila legenda

Derby v I. A třídě patří Křešicím

Křešice – Fotbalisté Křešic ovládli derby s Bohušovicemi nad Ohří jednoznačně 4:1.