"Dnes jsme nastoupili proti hodně nepříjemnému soupeři. Kladno letos hraje velice organizovaně a hodně jednoduchý hokej, těžko se proti nim prosazuje. Jsme velice rádi, že jsme ve třetí třetině dokázali srovnat. Nájezdy jsou už jen loterie. Kopřiva je velice zkušený golman, klukům jsme radili ať chodí přímo do střelby, protože on na nějaké naznačení moc nereaguje. Bohužel jsme se netrefovali. Porazit Kladno 2:1 by bylo výborné, ale i bod je pro nás velice cenný. Kladno je jedním z favoritů soutěže, my jsme celý zápas bojovali a jsme spokojeni s tím, co jsme předvedli," zhodnotil duel pro klubový web trenér Stadionu Daniel Tvrzník.

"Myslím si, že remíza po šedesáti pěti minutách byla spravedlivá. Dostali jsme se do vedení, ale potom mi přišlo, že jsme se zbytečně stáhli do obrany. Litoměřice po naší další chybě zaslouženě vyrovnaly. Nájezdy pak byly jen o štěstí," poznamenal kladenský kouč Pavel Patera.

Litoměřice - Kladno 1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0). Branky a nahrávky: 50. Bílek (Zajan, Hanták) – 23. D. Tůma (Lenďák, Machač), rozh. náj. J. Kloz. Rozhodčí: Grech, Doležal - Votrubec, Hejl. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 1340. Střely na branku: 1:1. Zblokované střely: 18:13. Hity: 11:4. Vhazování: 23:47. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Litoměřice: Král – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jebavý, Strejček – Jirásek, Veselý, Bílek – Stříbrný, Šimeček, Helt – Pilař, Miškář, Kantner – Zajan, Hanták, Komárek.

Kladno: Kopřiva – Hořava, Lenďák, Kehar, Štindl, Štich, Zelingr – Strnad, Kubík, Matula – Zikmund, Svedlund, Lorraine – Kloz, Machač, Tůma – Redlich, Kaut, Kružík