"Nepodařilo se nám využít ani jednu přesilovou hru, zatímco Dukla proměnila dvě, takže to je určitě jeden z důležitých prvků, které rozhodly o výsledku," pokrčil rameny trenér Stadionu Daniel Tvrzník. "Dalším je fakt, že se nám to utkání úplně nepovedlo. Po dobrém výkonu ve Vsetíně jsme si mysleli, že to takto půjde i doma, to se ale nestalo a na výkon z Valašska se nám nepodařilo navázat."

"Jihlava byla jednoznačně lepší, dala nám dva góly v přesilovce. My jsme naše přesilové hry nevyužili a hosté přidali další dva góly při hře pět na pět," souhlasil i druhý z koučů David Bruk. Za pravdu dala Tvrzníkovi také nová litoměřická akvizice, útočník Michal Teplý. "Myslím, že jsme k utkání nepřistoupili tak, jak jsme měli. Navíc jsme dostali dva góly z přesilových her, sami jsme žádnou neproměnili, proto to skončilo 0:4," hodnotil zápas. "Soupeř byl lepší v produktivitě, rozhodlo také nasazení," dodal.

Kališníci před sebou nyní mají slezský trip, v sobotu zajíždí do Havířova, v neděli nastoupí v Ostravě na ledě Poruby. Start obou duelů je v 16 hodin.