Podle harmonogramu uvolňování podnikatelských aktivit a dalších činností, který vydalo Ministerstvo zdravotnictví, by se život na sportovištích měl vrátit do původního stavu osmého června. Právě od tohoto data se budou moci sportovci začít připravovat na nadcházející sezónu. To se týká také hokejového klubu v Roudnici nad Labem. Rozpis suché přípravy bude zveřejněn zhruba na začátku června.

Na první srpnový týden chystá HC Roudnice letní příměstský sportovní tábor. Jeho cílem je nabídnout rodičům dětí z Roudnice a okolí organizovanou činnost pro jejich děti. Tábor proběhne od pondělí 3. do pátku 7. srpna. Cena tohoto táboru je 2 500 korun, pokud máte zájem o přihlášku, napište na email na adresu tabor@hcroudnice.cz.

Druhou velkou akcí je hokejový kemp HC Roudnice, který proběhne od soboty 8. do soboty 15. srpna. Program bude zajištěn od 8 do 18 hodin a hlavním trenérem bude Jaroslav Kalla. Členové HC Roudnice zaplatí za tento kemp 4 000 korun, kontakt pro přihlášení je dudek@hcroudnice.cz

Termín zahájení přípravy se bude odvíjet od aktuální epidemiologické situace v České republice a vládních nařízení. „Vypadá to, že bychom mohli začít dříve, už 25. května,“ sdělil na facebookovém profilu HC Roudnice nad Labem.