Roudnické přesilovky přinesly více užitku hráčům Olympiku

Praha – Hokejisté HC Roudnice podlehli ve víkendovém duelu Pražského přeboru sk. o 5. – 9. místo v Letňanech domácímu Olympiku 6:4. Strůjcem domácího vítězství byl především Pavel Richter, který dvě branky sám dal a u dalších čtyř asistoval.

17.2.2015

Ilustrační foto.Foto: Jan Kobzáň

Roudničtí přijeli do hlavního města jen s torzem sestavy a do zápasu vstoupili špatně, inkasovali totiž první branku ve své přesilovce. Sice rychle odpověděli, ale Olympik si vzal vedení zpět v 19. minutě. Druhou periodu už ale hosté ovládli a před poslední části měli k dobru jeden gól. Jenže nejprve srovnal Frančík, poté se trefil Richter a při roudnické power play dával na 6:4 do prázdné Braniš.

Olympik - Roudnice 6:4

Branky a nahrávky: 6. Frančík (Richter, Krpata), 19. Richter, 29. Kovář (Frančík, Richter), 50. Frančík (Richter), 52. Richter (Braniš, Kovář), 60. Braniš (Frančík, Richter) – 8. Pavlata (Tintěra), 24. Pavlata (Nenadál), 31. Sailer (Pokorný), 54. Sailer (Kuchař). Vyloučení: 6:6, navíc Fiala 5 min. + do konce – Nenadál 10 OT. V oslabení: 2:0. Třetiny: 2:1, 1:3, 3:0.

Roudnice: Folk – Purma, Martinec, Kuchař, Tintěra, Beránek, Pokorný, Nenadál, Pavlata, Sailer, Vacek.

ON-LINE: Je sečteno. Volby v Ústeckém kraji drtivě ovládlo ANO před SPD

Ústecký kraj /FOTO/ - Sládek na policii, Horáček na koloběžce. To jsou jen některé ze zajímavostí, které jsme zachytili při volbách v Ústeckém kraji.

Pecky do uší, a jedeme. Okres křižují svozové autobusy

Litoměřicko - Zaměstnavatelé lákají lidi všelijak. Někteří si je dovezou na místo sami.

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Ústecký kraj - O 14 poslaneckých míst má v Ústeckém kraji zájem 565 registrovaných kandidátů na soupiskách 24 stran a uskupení. Kdo uspěje?

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte druhé říjnové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do ppátku 27. října do 12 hodin.