Roudnice B – Dobříš 6:1

Hosté přijeli pouze s dvanácti hráči do pole, navíc už od sedmé minuty se museli obejít bez Nikela, který tak dlouho protestoval u rozhodčího, až byl vyloučen do konce utkání. To už hosté prohrávali, když se v přesilovce zpoza branky s přispěním gólmana Zajíčka prosadil Krob. Dobříš mohla odpovědět v deváté minutě, dorážku Hanáčka však pozorný Folk zlikvidoval. Ve 14. minutě po narůstajícím tlaku domácí zvýšili Drábkem.

V úvodu druhé třetiny byl při nájezdu nedovoleně zastaven Drábek, následné trestné střílení však Hlavička neproměnil. V polovině utkání pojistil náskok domácích Hubálek, který prudkou střelou propálil Zajíčka. A o chvíli později fintou, kterou možná nečekal ani on sám, hostujícího gólmana dokonale zmátl Krob – 4:0.

Šanci na zkorigování výsledku měli hosté ve 36. minutě, Kozohorský ani Antoš však na Folka nevyzráli. Přesto se Dobříš čestného úspěchu dočkala, v úvodu poslední třetiny v početní výhodě skóroval Kováč. V 54. minutě ale přidal pátý gól Roudnice Fiala a v poslední minutě se po přihrávce Boška prosadil i Landsdorf.

V příštím kole se Roudnice B představí v Černošicích.

Branky a asistence: 5. Krob (Hubálek), 14. Drábek (Hlavička, Líbal), 31. Hubálek (Krob), 33. Krob, 54. Fiala (Hubálek), 60. Landsdorf (Boško) – 43. Kováč (Juhász, Kovacs). Vyloučení: 10:14. Využití: 1:1. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:1. Diváci: 80.
Roudnice B: Folk – Kopecký, Fiala, Líbal, Šup, Pospíchal, Richter, Landsdorf – Hlavička, Boško, Drábek – Kalous, Tintěra, Matička – Novák, Krob, Hubálek – Vostárek.