Do duelu přitom vstoupili špatně, prohrávali ve 12. minutě už o tři góly. Naštěstí pro ně se krátce po trefě Kostky poprvé v utkání prosadil Nenadál, na kterého navázal jen o chvíli později Čichovský.

Nejchudší na branky byla prostředí část, kdy byl jediným úspěšným střelcem domácí Michalů. V úvodu závěrečné třetiny se Pražané prosadili ještě jednou, jenže pak už pálili do černého jen hosté. Poslední branku zaznamenal Sailer při pětiminutovém vyloučení Kostky v 55. minutě.

V sobotu se Roudnice představí na domácím ledě, kde od 17 hodin hostí Lomnici nad Popelkou. Základní část pak zakončí v Letňanech.

Kobra B - Roudnice 5:5

•Branky a asistence: 2. Kyncl (Jonas), 8. Gron (Šubrt), 12. Kostka (Svoboda, Maciboba), 33. Michalů (Kostka), 41. Gron – 12. Nenadál (Tintěra), 14. Čichovský (Kuchař), 42. Nenadál (Vacek), 47. Nenadál, 55. Sailer (Richter). Rozhodčí: Výborný – Fus, Obrien. Vyloučení: 4:5, navíc Kostka (Kobra) 5 + OK. Třetiny: 3:2, 1:0, 1:3. Diváci: 48.

•Roudnice: Kolařík – Hlavička, Richter, Tintěra, Martinec, Vacek, Kuchař, Čichovský, Pokorný, Nenadál, Beránek, Šatra, Kopecký, Kašička, Brandejský, Sailer.

9. HC Olympik 15 0 0 15 52:166 0

Výsledky 16. kola: Kobra Praha B – Roudnice 5:5, Lomnice n. P. – Bohemians Praha 12:4, Olympik Praha – Louny 5:13, Žižkov Praha – Hvězda Praha 5:7.