Ve druhé části krajského přeboru vyhráli na ledě soupeře až po samostatných nájezdech 3:2. V sedmé sérii rozhodl Sommer. Roudničtí tak vrátili soupeři prohry 4:5 a 5:10.

„Tým, i když nastoupil v oslabené sestavě, tentokrát podal velmi dobrý výkon a po dramatickém průběhu zaslouženě získal bonusový bod navíc. Kvalitní hrou, kterou navíc okořenil brankou, se opět prezentoval teprve šestnáctiletý útočník Jan Pokorný. Ten tak navázal na svůj první gól z Ostrova nad Ohří.
Pod výhru se významně podepsal i gólman Pavel Folk, který tým podržel v základní hrací době a také při samostatných nájezdech,“ zhodnotil ve zkratce duel člen výboru HC Michal Procházka.

V dalším utkání se Roudnice utká v sobotu v derby s Lovosicemi.

Louny – Roudnice 2:3 sn

Branky a asistence: 33. Křivka (Pospíšil, Zetka), 60. Šedivý (Pospíšil) – 38. Pokorný (Novák), 56. Novák – rozhodující nájezd Sommer. Vyloučení: 7:4, navíc Richter (Rce.) OT na 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 – 0:1. Rozhodčí: Barna – Šimánek, Beneš. Diváci: 100.

Roudnice: Folk – Tintěra, Hlavička, Vidim, Richter – Beránek, Bílek, Krob – Dobiáš, Novák, Pokorný – Sommer, Hauzr, Barcal.