Roudnice – Děčín 0:2

Ve vyrovnané první třetině byl nejblíže roudnickému gólu v 17. minutě David, který dostal ideální pas od Boháčka. Děčínský Zámostný ale svůj tým podržel, stejně tak jako na druhé straně po průniku Valka a střele Peka Kolinger. Od poloviny druhé části začínali mít navrch hosté. Těm vedoucí gól nabídli Roudničtí při chybném střídání. Volný Zúbek s přehledem zavěsil. Ani v závěrečné třetině domácí síly na zvrat nenašli. V 47. minutě chybovali při rozehrávce, Valko přešel přes dva protihráče a stačil dotlačit puk k neobsazenému Lukovi, který přidal druhý děčínský úspěch.

„Do zápasu nemohl nastoupit Krastenics, který je potlučený z posledních duelů. Na začátku třetí třetiny jsme přišli o obránce Kalu, kterého nepříjemně zasáhl puk nad ret a musel být odvezen na šití do nemocnice. Chvilku před koncem zápasu utrpěl nepříjemné zranění také Ondra David, který přišel o jeden z horních zubů a dnes také nedohrál. V současné době nemůžeme tedy s jistotou říct, kdo z těchto hráčů bude moci ve středu nastoupit v domácím utkání s Klatovy,“ říkal po duelu vedoucí HC Roudnice Michal Procházka.

Branky a asistence: 34. Zúbek (Tomeček, Jaroměřský), 47. O. Luka (Valko, Pek). Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1. Rozhodčí: Nečas – Marek, Žemlička. Diváci: 278.

Roudnice: Kolinger – Krejčí, M. Kala, T. Novák, Boháček, Zenk, Woš, Brožovský, J. Novák – Příhoda, R. Kala, Jakeš – Kalivoda, David, Žemlička – Sailer, Borovský, Nosek – Štěpán, Jeschke, Janský.

10. HC Roudnice nad Labem⋌ 1 0 1 7 25:40 4

Výsledky 10. kola: Klášterec – Řisuty 0:2, Č. Lípa – Most 5:6 (pp), Sokolov – Litoměřice 1:4, Klatovy – Jablonec 3:1, Roudnice – Děčín 0:2.

Další kolo: středa 28. 10. od 18: Roudnice – Klatovy, Děčín – Sokolov, Litoměřice – Č. Lípa, Most – Klášterec, Řisuty – Jablonec.