Po Lovosicích (6:3) a Chebu (9:5) uspěli také proti Vřesové. V Sokolově, kde se duel hrál, držel domácí gólman Csipka čisté konto až do poslední minuty úvodní třetiny. Z první trefy hostujícího výběru se radoval Krob po přihrávce Hauzra.

Vřesová odpověděla krátce po začátku druhé části, kdy Dobiáše překonal Chochola.

Pak už však začal domácí obranu strašit Nestrašil. Ten dal totiž dva góly v prostředním dějství a dva si ještě schoval do poslední dvacetiminutovky.

V sobotu hraje Roudnice doma od 17 hodin s HC Slovan Louny.

HC PK Vřesová – HC Roudnice 1:5

Branky a asistence: 21. Chochola (Koněvalík, Novák) – 20. Krob (Hauzr), 29. Nestrašil, 40. Nestrašil (Manhart), 46. Nestrašil (Vostárek), 55. Nestrašil (Manhart). Vyloučení: 7:6, navíc Novák (R.) 10 minut OT za nesportovní chování a stejný hráč 5 minut + do konce utkání za úmyslné vražení na hrazení, Vostárek (R.) 10 minut OT za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:2. Rozhodčí: Kadeřábek.

Roudnice: Dobiáš – Packo, Tintěra, Woš, Sommer, Kopecký, Novák – Štěpán, Vostárek, Manhart – Nestrašil, Pražák, Krob – Hlavička, Hauzr.