Na první branku si natěšení fandové museli počkat až do 33. minuty, kdy hostujícího Novotného překonal s notnou dávkou štěstí Kantner. Energie se srovnání stavu dočkala díky Flekovi v poslední třetině, ale v době, kdy už se všichni chystali na prodloužení, rozhodl o třech bodech Stadionu v početní výhodě Veselý. Velkému favoritovi nebyla nic platná ani střelecká převaha (17:30). Domácí tak vrátili soupeři prohru 0:3 z prvního duelu a poskočili na šestou příčku.

"Soupeři jsme se vyrovnali ve všech směrech a myslím, že jsme byli místy i lepší. Ve druhé třetině jsme se sami zbytečně dostali do problémů a bylo velice důležité, že jsme v této pasáži zápasu neinkasovali. Štětstí se zaslouženě přiklonilo na naši stranu, protože v posledních zápasech se nám docela vyhýbalo. Musím pochválit mužstvo i diváky, kteří nás fantasticky podpořili," poznamenal kouč vítězů Miloš Říha. 

V dalším kole se Stadion představí až 15. listopadu na Kladně.      

Litoměřice - Karlovy Vary 2:1

Branky a nahrávky: 33. Kantner (Gaspar, Miškář), 60. Veselý (Bílek) – 49. Flek (Rachůnek, Balán). Rozhodčí: Wagner, Sýkora - Bosák, Votrubec. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:1. Diváci: 1444.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Gaspar, Strejček, Jandus – Kusý, Veselý, Bílek – Pilař, Miškář, Kantner – Helt, Válek, Stříbrný – Havelka, Hanták, Dvořák.

HC Energie Karlovy Vary: Novotný – Krejčí, Sičák, Rohan, Podlipnik, Tomeček, Kvapil – Rachůnek, Balán, Flek – Beránek, Gríger, Kohout – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – Stloukal, Tuominen, Davídek.