Regionální derby v Lounech nezačali hosté dobře, inkasovali už ve druhé minutě z hole Dittricha. V 18. minutě pak srovnal v přesilovce Kuchař. Ve druhé části mířili přesně jen domácí (Šedivý), kteří ve 44. minutě odskočili na rozdíl dvou branek. Manko však Roudničtí rychle srovnali díky početní výhodě. Svoboda v 51. vrátil Lounským vedení, které navýšil v závěru Rais.

Ani domácí duel s Lomnicí nezačal pro roudnické hokejisty dobře.  Poprvé překonal Kolaříka už po necelé minutě Vašek, který tak odstartoval své galapředstavení. Připsal si totiž celkem čtyři přesné zásahy.

Domácí tentokrát tahali za kratší konec provazu, sice se do nějakých šancí také v průběhu zápasu dostali, ale jejich soupeř jich měl mnohem víc. Roudničtí se poprvé trefili až za stavu 0:6 v poslední třetině.

V příštím kole čeká celek z Podřipska soupeř z podobné kategorie – vedoucí Hvězda Praha.

Louny - Roudnice 6:3•Branky a asistence: 2. Ditrich (Svoboda, Švarc), 36. Šedivý (Čech, Červíček), 44. Srb (Dittrich), 51. Svoboda (Dittrich), 54. Rais (Veselák), 59. Rais (Veselák) – 18. Kuchař (Beránek, Vacek), 47. Nenadál (Hlavička), 49. Hlavička (Beránek). Vyloučení: 10:7. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 1:0, 4:2.
•Roudnice: Kolařík –  Martinec, Kopecký, Hlavička, Purma, Vacek, Michajlov – Tintěra, Pokorný, Nenadál, Kuchař, Drábek, Beránek, Landsdorf, Šatra, Barcal.

Roudnice - Lomnice n. Popelkou 2:8•Branky a asistence: 49. Beránek (Kopecký), 53. Beránek –  1. Vašek (Lemfeld), 9. Vašek (Lemfeld, Knap), 28. Vašek (Lemfeld), 34. Bláha (Špaček), 40. Špaček (Divila), 45. J. Syrovátka (Špaček, Bláha), 54. Vašek (Lemfeld, Knap), 58. J. Syrovátka. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 0:3, 2:3. Diváci: 130.
•Roudnice: Kolařík (41. Folk) – Martinec, Kopecký, Hlavička, Vacek, Purma, Tintěra, Pokorný, Nenadál, Kuchař, Beránek, Sailer, Barcal, Krob, Lansdorf, Šatra, Dobiáš, Michajlov.

10.     Olympik Praha     8     0     1     7     21 : 62     1

Výsledky: 7. kolo: Louny – Roudnice 6:3, Hvězda Praha – Kobra Praha B 5:0, Žižkov Praha – Letci Letňany 1:6, Olympik Praha – Slavoj Zbraslav 1:1, Bohemians Praha – Lomnice nad Popelkou 3:4. 8. kolo: Roudnice – Lomnice nad Popelkou 2:8,  Zbraslav – Bohemians 2:6, Letňany – Olympik Praha 7:4, Louny – Hvězda Praha 3:7.