Domácí tým nastoupil značně oslabený, trenéři měli k dispozici pouze deset hráček do pole, ale ani hostující celek na tom nebyl o mnoho lépe. Roudnici vyšel úvod zápasu, v čase 1:37 vstřelila první branku Černá. Celou řadu dalších příležitostí pochytala Hůlková. Na další branku si tak diváci museli počkat do poslední minuty první části, kdy se opět prosadila Černá.

Druhá část byla opět v režii domácích. Postupně se trefily Procházková, Feixová a dvě branky přidala Černá.

Třetí třetina již tolik bohatá na góly nebyla. Pět minut po jejím úvodu dala konečnou podobu výsledku opět Černá.

„Z nedělního duelu jsem měla docela obavy, jelikož nás přišlo do kabiny jen 11 hráček a z toho byly pouze tři do obrany. Prvních pět minut mám vždy strach, jak se utkání rozjede, ale tento se pro nás od začátku vyvíjel příznivě. Z výsledku jsem velice potěšena, naše holky ESA skoro k ničemu nepustily. Takovou výhru  bych si přála i v dalším utkání příští víkend v Liberci," uvedla domácí brankářka Barbora Bartušková, která si na své konto připsala první nulu v sezoně.

Roudnice - ESA 7:0

• Branky a asistence: 2. Černá (Bláhová), 20. Černá (Procházková), 25. Procházková (Černá), 30. Feixová (Černá), 34. Černá (Bednářová, Procházková), 40. Černá, 45. Černá (Feixová). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 4:0, 1:0. Diváci: 49.
• Roudnice: Bartušková – Černá, Kolářová, Richtrová – Pejšová, Feixová, Bláhová, Bednářová, Procházková, Beznosková, Chvojová.
• ESA: Hůlková – Svobodová, Pokorná, Soukupová, Dočkalová, Hoblová, Kohoutová, Kobyláková, Krajíčková, Macháčková, Suková.