S novým heslem vstupují do sezóny 2020-2021 hokejisté Stadionu Litoměřice. Motto „Jeden za všechny, všichni za Stadion“ bude provázet hráče i fanoušky dalším ročníkem druhé nejvyšší hokejové soutěže. Sezóna 2019-2020 nebyla kvůli koronaviru dohraná, a tak vedení Stadionu připravilo pro své věrné fanoušky dárek.

Držitelé permanentek z minulé sezóny budou mít do konce července blokovaná svá místa z minulé sezóny, navíc dostanou od klubu jako jeden z bonusů dárek. Mohou si vybrat šálu, kšiltovku, hrnek nebo magnet s motivy play-off 2020, které se na jaře nedohrálo. Těchto dárků je jen omezený počet a i v tomto případě platí, že čím rychleji si pořídíte permanentku, tím máte větší výběr z dárkových předmětů.

Vedení klubu HC Stadion Litoměřice pro sezónu 2020-2021 připravilo tři druhy permanentek. Klasické jsou v prodeji za 1 500 korun, prémiové za 2 500 korun a VIP za 20 000 korun. Pokud se rozhodnete pro prémiovou permanentku, dostanete k ní jako dárek originální dres z loňské sezóny.

Všichni majitelé permanentek se mohou během sezóny účastnit celé řady soutěží o zajímavé ceny. „Na všechny, nejen na sport, dopadla letošní krizová situace mimořádně a my si o to více vážíme všech partnerů, kteří s námi v této nelehké době pokračují i nadále. Bohužel, s některými se smlouvy prodloužit nepodařilo, s dalšími ještě jednáme. Věříme, že nyní je ten správný čas, abychom ukázali, že stojíme při sobě – klub, fanoušci, hráči všech kategorií,“ sdělil ředitel klubu Jan Fišera pro oficiální stránky klubu

Nejdeme cestou sbírkových účtů, ale chceme, aby fanoušci za své peníze dostali od klubu něco zpět. Proto každý, kdo chce klub podpořit, tak může učinit zakoupením permanentky na novou sezonu. A to buď klasické nebo prémiové, ke které patří ještě navíc hraný dres z minulé sezony. Novinkou je také možnost zakoupení VIP vstupenky. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou klub touto cestou podpořit. Jen společnými silami dokážeme z těžké doby vyjít se vztyčenou hlavou, poznamenal Fišera.

Jednotlivé vstupenky na přípravné zápasy budou stát 40 korun, za lístek na ligový zápas zaplatí fanoušci 70 korun.