„Je to škoda, měli jsme to dobře rozehrané,“ byl si vědom také asistent litoměřického trenéra Přerosta František Ptáček.

„Z naší strany to bylo hodně podobné minulým zápasům. Bylo to aktivní pohybově i důrazem. Musíme ale zapracovat na zakončení, a to nejen v nájezdech, i když už moc času není. Minimálně v hlavě se dá ale přesvědčit, že můžeme být sebevědomější a mohlo by se nám povést střílet více branek,“ dodal s ohledem na fakt, že jeho svěřenci neproměnili ani jedno trestné střílení.

Pavel Hoznédl, trenér SK Roudnice nad Labem.
Roudnice se vyzbrojila na jaro. Chyběla nám zkušenost, ví Hoznédl

Litoměřičtí tak padli s Kolínem potřetí ze čtyř letošních utkání, v posledních dvou kolech na ně čekají soupeři ze dna tabulky. Nejprve Frýdek-Místek v Kalich Areně ve středu od 17.30, a poté v pátek na jihu Moravy Znojmo (18.00).

Hokej, Chance liga, 50. kolo:
Kolín – Litoměřice 5:4sn (0:0, 2:4, 2:0 – 0:0, 2:0 sn)
Branky a nahrávky: 33. Skořepa (Ouřada, Vrhel), 37. Ouřada (Chalupa, Skořepa), 52. Štohanzl (Mucha, Chalupa), 52. Pajer (Štohanzl), rozhodující nájezd Kloz – 27. Jebavý (M. Vitouch), 34. Plos (Korkiakoski, Sihvonen), 39. Tomek (Kordule, Jícha), 39. Kuťák (P. Svoboda, Ton).
Rozhodčí: Wagner, Skopal – Jindra, Augusta. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Střely na branku: 27:31. Diváci: 1 351. Litoměřice: Šatný – Krutil, Jebavý, Černohorský, Benda, Tůma, Tomek, Husák – Costa, Jícha, Kordule – P. Svoboda, Kuťák, Ton – Žmola, M. Vitouch, Hrabík – Sihvonen, Korkiakoski, Plos.