Vůbec poprvé se na memoriálu objevily celky z Terezína a Libochovan. Dále pak Mnetěš, Černěves a Old Timers. Všechny týmy se utkaly jednou každý s každým na 2x15 minut. Do hry zasáhli aktivní hráči z dřívějších dob nebo neregistrovaní, které doplnilo několik současných hráčů z Roudnice.

Vyvrcholením turnaje bylo poslední utkání mezi Old Timers a Mnetěší. Pořádající celek se rychle dostal do vedení díky brankám Petra Sailera, ale Mnetěš se nevzdala a dokonce se jí povedlo otočit na 2:3. Ale zápas nakonec skončil zaslouženou remízou 3:3, když vyrovnání přišlo v posledních minutách.

Z turnajového vavřínu se tak díky lepšímu skóre radoval celek okolo kapitána Zdeňka Nováka. Je třeba dodat, že v současné době hokej aktivně hrají již pouze tři bývalí spoluhráči „Bubika“ Procházky.

Závěrečného vyhlášení výsledků a předávání cen se zúčastnili zástupci rodiny Procházků i starosta Roudnice nad Labem Vladimír Urban, který poděkoval organizátorům turnaje Old Timers Roudnice a dodal: „Jarda Procházka byl vynikající sportovec nejen v rámci našeho okresu, ale celého kraje. Vždyť v jeho dobách hrála Roudnice vyrovnané zápasy i proti týmům jako Ústí, které v té době již mělo zimní stadion. Jsem rád, že se na něj nezapomnělo.“

Speciální pohár za cenu fair play získal Terezín, který měl během turnaje pouze dva vyloučené hráče.

Memoriál:

Konečné pořadí: 1. Old Timers Roudnice (7 bodů, skóre 14:5), 2. HC Ferodo Mnetěš (7, 14:5), 3. HC Černěves (3, 11:11), 4. HC Libochovany (3, 8:8), 5. HC Terezín (0, 0:22).

Výsledky: Roudnice – Mnetěš 3:3, Černěves 7:0, Libochovany 2:1, Terezín 5:0, Mnetěš – Černěves 3:1, Libochovany 5:1, Terezín 3:0, Černěves – Libochovany 1:1, Terezín 9:0, Libochovany – Terezín 5:0.