Stadion načal suchou přípravu v úterý 2. května, úvodní trénink pod vedením kondičního trenéra Františka Ptáčka absolvovalo několik hráčů z loňské sezóny i nové posily.

"Postupně se do přípravy zapojí i několik mladých hokejistů ze Sparty a dvě nové posily do obrany, o nichž bude Stadion informovat v nejbližší době," sdělil klub na svém webu. 

“Na letní přípravu jsem se těšil, vždycky to byla moje doména. Po hokejové kariéře jsem se tomu i věnoval. Jsem rád, že tady můžu být i jako kondiční trenér. Myslím si, že kluci moc ne, protože se doslechli, že jsem docela přísný, ale já jsem jim vysvětlil, že se jen snažím jít s dobou,” uvedl pro klubový web nový kondiční kouč a bývalý obránce Sparty, Kladna nebo brněnské Komety.

Suchá příprava by měla trvat zhruba do konce června, 24. července pak skočí kališníci poprvé na led. První kolo druhé nejvyšší hokejové soutěže je naplánováno na 13. září. 

Současný kádr Stadionu:
Brankáři: Hynek Petržílka
Obránci: Jiří Jebavý, Jakub Černohorský, Jakub Kroupa
Útočníci: Filip Kuťák, Tomáš Guman, Petr Ton, Riku Sihvonen, Pavel Kordule, Kale Costa, Přemysl Svoboda, Josef Jícha, Jan Vopat (zkouška)