Ohlasy trenérů po zápase Stadion - Most

Litoměřice - Co řekli trenéři po sobotním zápase 1. hokejové ligy Litoměřice - Most.

17.10.2011

Litoměřice - Most.Foto: Michaela Luňáčková

Jindřich Setikovský (HC Stadion Litoměřice):

Dnes jsme zbytečně ztratili bod. Ve dvou třetinách jsme byli lepší mančaft. Soupeře jsme jasně přestříleli a ve druhé třetině jsme vedli 3:1. Poté jsme měli dvě gólovky, kterými jsme mohli rozhodnout zápas. Málo chodíme před bránu a naše střely z dálky by měl každý slušný gólman chytit. Taky jsme udělali asi čtyři zbytečné útočné fauly, které nechápu. Soupeř toho využil a snížil. Pak jsme dostali šanci dlouhé přesilovky 5 na 3, ale v ní jsme vystřelili tak jednou, možná dvakrát, což je prostě ostuda.

Před bránu snad chodí jen Honza Kloz, akorát mu to tam ve hře nepadá. Ve třetí třetině jsme se už báli o výsledek a vyhráli jsme tak až po samostatných nájezdech. Za stavu 3:1 jsme měli zápas pod kontrolou, ale zbytečně jsme ztratili bod. Remíza byla způsobena útočnými fauly z naší strany a totálně nepovedenou přesilovkou 5 na 3.

Lubomír Jandera (HC Most):

„Pro nás to bylo těžké utkání, protože jsme museli bodovat. Nakonec máme bod, ovšem Třebíč překvapivě porazila Ústí, a tak to pro nás nic neřeší. V první třetině se nám nic nedařilo a netlačili jsme se před bránu. Ve druhé třetině jsme udělali dvě individuální chyby, a to se nám nesmí stávat. Přesilovky nám ze začátku moc nešly, a tak jsme předevčírem sestavili dvě nové formace.

Měli jsme na to dva dny, ale naštěstí nám to tam spadlo a vrátili jsme se tím do zápasu. Ve třetí třetině to už bylo kdo s koho. Pět minut před koncem jsme dostali další dvě přesilovky, měli jsme tam tutovky, takže to pro nás mohlo dopadnout mnohem lépe. V nájezdech nás potopil Honza Kloz stejně jako v baráži před dvěma roky. Nájezdy jsou o štěstí a Litoměřice byly šťastnější.“