Kališníci dvakrát dotáhli náskok Horácké Slavie, v 64. minutě ale rozhodl drama domácí Dočekal. "Nehráli jsme tak dobře jako v třetím zápase," uznal asistent hostujícího kouče František Ptáček. "Zatím nevím z jakého důvodu, ale určitě si to rozebereme. Dotahovali jsme, vypadalo to, že se možná nadechneme, ale myslím si, že za ten výkon jsme si to úplně nezasloužili," dodal.

Třebíč tak srovnala stav utkání na 2:2, sérii čtvrtého týmu s pátým tak musí rozseknout až poslední možný zápas, jehož úvodní buly bude v Kalich Areně vhozeno v sobotu v 17.30. Mezi nejlepší čtyřkou už čekají Vsetín, Zlín a Jihlava, která vyřadila suveréna základní části z Poruby.

Fotbalisté Litoměřicka ilustrační
Po zimní přípravě jsme ukázali, že fotbal hrát umíme, hodnotil Knapík

Hokej, Chance liga, čtvrtfinále play-off, 4. zápas:
Třebíč - Litoměřice 3:2pp (1:0, 1:1, 0:1, -1:0p)
Branky a nahrávky: 19. Baláž (Ferda, Michálek), 40. Psota (Dočekal, Bittner), 64. Dočekal (Psota) – 28. Jebavý (Plos), 50. P. Svoboda (Husák, Černohorský)
Rozhodčí: Vrba, Kosnar – Štěpánek, Pěkný. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 31:22. Diváci: 1 648.
Litoměřice: Cichoň – Jebavý, Tůma, Pavlák, Krutil, Husák, Černohorský, Tomek – Kordule, Jícha, Costa – Korkiakoski, Kuťák, Sihvonen – Ton, M. Vitouch, P. Svoboda – D. Vitouch, Žmola, Hrabík.
Stav série: 2:2.