„Byli jsme absolutně nedisciplinovaní, zápasem jsme se v podstatě profaulovali,“ byl hrubě nespokojen kouč Stadionu Daniel Tvrzník. „Pokud za prvních sedm minut hrajeme tři a půl minuty ve třech proti pěti, nejen, že necháme soupeře rozhodnout zápas, ale ještě ho posadíme na koně. Jemu pak vycházelo úplně všechno,“ pokrčil rameny.

Stadion prohrál letos vůbec poprvé po pěti vítězstvích v přípravě a úspěšném prodloužení v 1. kole. „Musíme uklidnit ega, možná, že někteří hráči těch šest výher v řadě trochu neunesli. Nechci vyvolávat paniku, věřím, že to bude stejná facka jako loni ve 2. kole doma s Havířovem, která nás nastartovala do úspěšné sezóny,“ dodal litoměřický kouč.

Kališníci měnili hned dvakrát během utkání brankáře. Ve 30. minutě šel po šesté inkasované brance ze hřiště Tomáš Král, ve 44. minutě ale vystřídal za Adama Berana zpět. „Ty góly vůbec nejde házet na gólmany. Král šel ze hřiště sám, Adam Beran ale dostal z kraje třetí části tři rychlé góly, za které ale nemohl, což je pro brankáře dost nekomfortní, tak jsme se rozhodli vystřídat zpátky,“ objasnil Tvrzník.