V první třetině se dostali do vedení ve 14. minutě, kdy byl na konci přesilovkové kombinace dorážející Evan. Domácí srovnali ve druhé části při dvojnásobné přesilovce. Šťastným gólem Domina Jihlavští odskočili ve 32. minutě. Ve 49. minutě se vydal na výlet měl obránce Ficenc, který našel přesně Jelínka.

Ten svou druhou trefou uzavřel gólový účet utkání. Za předvedený výkon si Litoměřičtí prohrát nezasloužili, což naznačil i trenér Stadionu Jindřich Setikovský.

„Trochu lituji toho, že jsme odsud neodvezli ani bod. Kromě druhé třetiny, kdy byl soupeř lepší, jsme hráli dobře. První třetinu jsme odehráli velice slušně, závěrečnou také. S jedním gólem, který dá obránce, se ale vyhrát nedá. Náš problém je, že nedokážeme využívat šance. Před bránou jsme nedůrazní, nemáme dobrou střelbu, tudíž nejsme pro dobrého gólmana problémem. Je to škoda, protože si myslím, že dnes byl Dukla hratelná.“

V sobotu se v Kalich Aréně představí v derby Kadaň (17). To je soupeř, na kterého domácí sice ztrácejí jen tři body, ale příliš se jim na něj nedaří. V přípravě mu dvakrát podlehli shodně 0:5, v mistrovském utkání na jeho ledě pak 1:4, když jediným úspěšným střelcem byl Horčička po přihrávce Slížka.

Jihlava – Litoměřice 3:1

Branky a asistence: 24. Jeslínek (Zeman, Malena), 32. Domin (Kolafa), 49. Jeslínek (Ficenc, Vysloužil) – 14. Evan (Hašek). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 2:0, 1:0. Rozhodčí: Humpolíček – Kreuzer, Polonii. Diváci: 1638.

Litoměřice: Přikryl – Suchý, Brejčák, Drábek, Smetana, Kříž, Ketner, Hora, Evan – Kloz, Slížek, Gengel – Loskot, Belay, Hašek – Rindoš, Kafan, Tůma – Horčička, Hlusička, Novák.