Fanoušci Stadionu mají na Kloze, který přišel před sezonou na měsíční hostování, příjemné vzpomínky, neboť to byl právě on, kdo rozhodl poslední zápas finálové série s Mostem, když se trefil v 70. minutě prodloužení.

Co bylo základem prvního úspěchu v soutěži?
Především jsme hráli dobře jako tým. To bylo stejné i v Chrudimi a v Táboře, ale neproměňovali jsme šance. Dnes jsme sice dali také jen dva góly, ale tým výborně bránil a byl to zápas Martina Volkeho, který to vychytal.

Dal jste jediné dva góly zápasu, jako jediný překonal gólmana Závorku a rozhodl o důležité výhře.
Při první brance jsme vystihl rozehrávku, ale už jsem byl na ledě dlouho. Tak jsem vystřelil golfákem a trefil se pod vyrážečku, to se gólmanům špatně chytá. A pokud jde o druhý gól, tak jsme se domlouvali, že Kadaň když je pod tlakem, tak má problémy s rozehrávkou. Martin Novák s Pavel Kříž zabojovali, vydolovali puk a nahráli ho před branku. Střela mi sice moc nesedla, ale trefil jsem mezi betony a puk nakonec skončil v síti.

Stejně jako v baráži o postup do první ligy jste se opět ocitl v Litoměřicích.
Už jsem vědel, do čeho jdu. To bylo horší v play off druhé ligy, přišel jsem na druhý zápas semifinálové série s Kláštercem a nevěděl, co od toho mám čekat. Ani jsem netušil, že budeme takto vyhrávat. Nakonec jsme si s mančaftem řekli, že by se dalo postoupit. Makali jsme, s Mostem ve finále to bylo těžký a po vítězství jsme říkali, že už nemáme co ztratit a vyhráli nakonec i barážovou skupinu.

Pomohl jste Stadionu vybojovat baráž a nyní pomáháte i v první lize.
Jsem zde na měsíční hostování. Trenéři se tak rozhodli, že je pro mě lepší, abych hrál v Litoměřicích. A musím říct, že v Litoměřicích je opravdu vynikající parta a dokud tady budu, chci pomáhat dosáhnout do největšího počtu bodů.

Jiří Vítek