Domácí zahájili skvěle, z prvního útoku našel Kafan Šinágla, který překonal v pádu Slipčenka. Medvědy inkasovaný gól nerozhodil, v klidu přestáli oslabení a na začátku sedmé minuty už vedli. Nejprve nenápadnou střelou zaskočil Přikryla Švagrovský, o chvíli později překonal litoměřického gólmana nadvakrát Přibyl.

Zaskočený Stadion chyboval, vyloučení Horčičky potrestal v 11. minutě dorážkou po střele Stromka Kupec. Domácí si vyžádali oddechový čas, ale inkasovali ve 12. minutě počtvrté z hole Poletína. Po této brance vystřídal Přikryla Sklíba. V oslabení byl po brejku nedovoleně zastaven Slipčenkem Gengel, ale z následného trestného střílení berounského gólmana s přehledem překonal.

Domácí se pak ve druhé třetině marně snažili vstřelit kontaktní gól. Byli to naopak hosté, kteří v předposlední minutě využili chyby v rozehrávce litoměřických obránců. Klhůfek našel Doležala a ten zblízka nedal Sklíbovi šanci.

Stadion se dostal zpět do hry v poslední části, ve 45. minutě se po závaru prosadil Gengel a v přesilovce pět na tři snížil na rozdíl jediného gólu Loskot – 4:5. Na víc už však síly neměl, i když vyzkoušel i power play.

Litoměřice – Beroun 4:5

Branky a asistence: 1. Šinágl (Kafan, Drábek), 17. Gengel, 45. Gengel (Dudáš, Slížek), 50. Loskot (Drábek) – 6. Švagrovský (Soldán), 7. Přibyl (Barák, Klhůfek), 11. Kupec (Stromko), 12. Poletín (Jebavý, Soldán), 39. Doležal (Klhůfek). Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 2:4, 0:1, 2:0. Rozhodčí: Přikryl – Zavřel, Svoboda. Diváci: 1130.

Litoměřice: Přikryl (12. Sklíba) – Drábek, Holomek, Martinka, Vobořil, Kříž, Evan, Ketner, Dudáš – Kafan, Šinágl, Novák – Loskot, Rindoš, Hašek – Horčička, Slížek, Tvrzník – Lenc, Rudovský, Gengel.

Beroun: Slipčenko – Malý, Špelda, Nedvěd, Barák, Soldán, Jebavý, Hertl, Beňovič – Kupec, Švagrovský, Stromko – Přibyl, Klhůfek, Doležal – Poletín, Besser, Vlček – Palaščák, Milfait, Jonáš.