V 9. kole už se ale svěřenci Václava Kmoníčka dočkali první bodové radosti. V derby zvítězili nad Litoměřicemi B 7:6. „Jsem rád především kvůli klukům, kteří si zlepšujícími se výkony už výhru zasloužili,“ zářil po utkání štěstím trenér Lovosic. „Konečně se nám povedlo dát dohromady kompletní tým, který spolu několikrát potrénoval, což šlo znát,“ hledal klíče k úspěchu.

Lovosice ovládly první i druhou dvacetiminutovku, po nichž svítil na ukazateli skóre stav 6:3. „Soupeř asi čekal, že nám dá desítku jako v úvodním měření sil, přišlo mi, že v závěru stav zápasu trošku neunášel,“ všiml si lovosický kouč. Tomu ale přeci jen zatrnulo v posledním dějství, kdy se domácí Litoměřice dostaly na rozdíl jediné branky. „Asi trochu ze strachu o výsledek jsme přestali hrát a jen jsme bránili, nakonec se nám ale povedlo výhru udržet,“ oddechl si.

„Teď nás bude čekat zase několik zápasů doma, věřím, že z nich ještě nějaké body vytěžíme,“ zadoufal. V příštím kole budou Lovosice hostit v sobotu 10. listopadu od 17.00 Roudnici.