Díky projektu Českého hokeje s názvem Dukla hrají za Litoměřice mladí talentovaní hokejisté. Ti mají na severu Čech možnost nakouknout do seniorského hokeje, v Chance lize dostávají prostor na ledě.

Mezi obránci mají Litoměřice hned dva své hráče. Prvním z nich je Ondřej Baláž. Sedmnáctiletý bek zatím nastoupil v dresu Stadionu do dvanácti zápasů, ve kterých zaznamenal dvě gólové přihrávky. V národních mládežnických výběrech nastoupil do 60 utkání s bilancí 7+17.

Druhým Litoměřickým obráncem pozvaným do přípravného kempu juniorské reprezentace je Daniel Poizl. Devatenáctiletý bek už nastoupil do třinácti zápasů v české nejvyšší hokejové soutěži, na kanadské body zatím čeká. V národním týmu odehrál 55 utkání s bilancí 4+5.

Mezi útočníky litoměřický hokej zastupuje David Jindra. Devatenáctiletý forvard nastoupil v minulé sezóně do 14 zápasů za Stadion a získal 5 kanadských bodů za dvě branky a tři nahrávky. V národním týmu odehrál 14 zápasů a získal 6 bodů (2+4).

Asistentem hlavního trenéra Karla Mlejnka je David Bruk, kterého také litoměřičtí hokejoví fanoušci znají. Neznámá jim nejsou jména dalších hokejistů v tomto výběru, například Karel Klikorka nebo Jan Myšák.

Zápasy se konají v pátek 24. 7. od 17 hodin, v neděli 26. 7. od 17 hodin a v pondělí 27. 7. od 16 hodin.