Devatenáctiletý rodák z Ostravy nastoupil v dresu Stadionu Litoměřice k osmadvaceti zápasům a získal v nich 24 kanadských bodů za 6 branek a 18 nahrávek. Rychlý útočník přišel na sever Čech z Třebíče, aby se mohl účastnit projektu Dukla. Po první části Chance Ligy patřila Litoměřicím třetí pozice a právě Střondala k tomu přispěl zejména v přesilovkách.

V početních výhodách získal hned osm kanadských bodů, čímž se v tomto ohledu zařadil na třetí místo. Lepší byli jen Markus Korkiakoski s 15 body a kapitán Daniel Voženílek se 13 body. Střondala je za individuálního ocenění rád. „Moc mě těší, že ta práce a tréninky jsou k něčemu dobré. Jsem rád, že jsem dostal příležitost v Litoměřicích a získal cenu pro juniora sezóny,“ řekl v rozhovoru pro oficiální stránky Českého hokeje.

Šikovný útočník se v Chance Lize prezentoval spolehlivým výkonem, krátce po začátku nového roku si jej vytáhla do svého kádru extraligová Kometa Brno. V Chance lize se však dlouhou dobu držel na čele juniorského kanadského bodování. V samotném závěru jej předstihl ústecký Matyáš Filip.

Individuální ocenění nejlepší junior Chance Ligy má za sebou teprve druhý ročník. Historicky prvním vítězem této ankety se v sezóně 2018-2019 stal kladenský Šimon Jelínek. Druhém je právě Vojtěch Střondala díky své povedené litoměřické misi.