Druhé přípravné utkání sehráli Litoměřičané minulý čtvrtek na ledě SK Kadaň. Proti Chomutovu, kde vedli, museli tentokrát už od 12. minuty dohánět dvoubrankové manko. Ještě před odchodem do šaten po první třetině dokázal snížit Martin Ondráček. Ve zbývajících třetinách už domácí nedokázali svůj náskok zvýšit, ale naopak v každém dějství je jednou potrestal Vítězslav Bílek.

SK Kadaň – HC Stadion Litoměřice 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Novák (Dobrovolný, Halas), 11. Müller (Jíra) – 17. Ondráček (Eustanio), 34. Bílek (Krstev, Bílek), 52. Bílek (Kalla, Rys). Rozhodčí: Zubzanda – Tichý, Armstark. Vyloučení: 7:9 + navíc Kalla (LTM) 10 minut. Využití: 0:0. Diváci: 100.

HC Stadion Litoměřice: Král – Krstev, Bílek D., Míka, Kolář, Špelda, Málek, Šikner – Rys, Kalla, Bílek V. – Racek, Eustanio, Ondráček – Zdeněk J., Zdeněk D., Brandejský – Kim, Ahn Jung, Zajan.