Domácí otevřeli skóre už ve druhé minutě, kdy překonal Kucharzyka Nenadál. Stejný hráč pak přidal druhý gól a v závěru první třetiny zvyšoval už na 3:0 Pokorný.

Roudnice měla zápas pod kontrolou, hosté se premiérového gólu dočkali až za stavu 4:0, kdy se trefil Procházka. I nadále však diktovali tempo domácí, kteří bez problémů vyhráli 9:2.

V dalším kole se celek z Podřipska představí na ledě šestých Bohemians (14. 12.).

Výsledky 14. kola: Roudnice - Kobra Praha B 9:2, Zbraslav - Hvězda Praha 4:7, Lomnice n. P. - Žižkov Praha 9:6, Letňany - Louny 5:1, Bohemians Praha - Olympik Praha 4:4.

HC Roudnice Kobra Praha B 9:2

Branky a nahrávky: 2. Nenadál (Barcal, Michajlov), 8. Nenadál (Purma), 20. Pokorný (Barcal), 22. Sailer (Kopecký), 29. Drábek (Sailer), 35. Sailer (Hlavička), 37. Pokorný (Sailer), 38. Beránek, 57. Šatra - 26. J. Procházka ml. (Kostka), 39. Šubrt (Hanzlík). Vyloučení:4:2. Využití:0:0. V oslabení:0:0. Třetiny:3:0, 5:2, 1:0. Diváci:111.

Roudnice: Kolařík (Folk) - Kopecký, Hlavička, Vacek, Purma, Michajlov, Tintěra, Pokorný, Sailer, Nenadál, Beránek, Barcal, Krob, Landsdorf, Šatra, Drábek, Dobiáš.