"Měl jsem několik nabídek, které jsem zvažoval. Ale Litoměřice měly největší zájem, takže jsem se rozhodl pro Stadion. V týmu hraje několik kluků, které znám dá se říct odmalička. Navíc ho trénuje David Bruk, který mě už trénoval v Plzni a znám ho už hodně dlouho," vylíčil Přikryl pro klubový web důvody, proč zamířil právě z jihu na sever.

Rozhodnout se mu pomohly i reference od mladšího bratra Filipa, který v kališnickém dresu působil v minulosti. "V Litoměřicích se mu líbilo a jezdil sem rád, takže jsem od něj dostal pozitivní ohlasy. Klub má hezké zázemí a všechno tu funguje skvěle," těšil se na nové angažmá.

"Určitě se ode mě bude očekávat hodně bodů a dobrá produktivita," byl si vědom forward, který má na kontě 91 extraligových startů, v nichž zaznamenal 26 bodů. Ještě lepší je jeho bilance o soutěž níž, kde má na kontě 217 duelů s bilancí 24 branek a 99 asistencí. Šestadvacetiletý odchovanec plzeňského hokeje si kromě Českých Budějovic vyzkoušel také angažmá na Kladně či v Havlíčkově Brodě.