Po Klášterci a Mostu je tentokrát porazil Sokolov. O své výhře však rozhodl až v závěru vyrovnaného duelu.

Hosté vstoupili do utkání dobře, když je v přesilovce dostal do vedení v šesté minutě Knesl. Domácí odpověděli Kuklou ještě v první části. Ve 27. minutě překonal Knapa důrazný Račanský, ale o chvíli později srovnal Hlusička, který přišel na střídavý start z Litoměřic.

Z nerozhodného výsledku se Roudničtí dlouho neradovali, po jejich chybě přidal třetí branku Sokolova Sopr. Na začátku poslední dvacetiminutovky tečoval střelu Štěpána za záda Štelmacha Chamrád a začínalo se od nuly. Domácí rozhodli v 56. minutě, kdy však hosté reklamovali zřejmý ofsajd.

„Ve čtrnácti hráčích jsme předvedli sympatický výkon. A kdo ví, jak by skóre vypadalo, kdyby sudí v poslední třetině nebyl jasně na straně domácích,“ poznamenal vedoucí hostujícího týmu Michal Procházka.

Sokolov - Roudnice 4:3

Branky a asistence: 15. Kukla (Sopr), 27. Račanský (Kukla, Sopr), 33. Sopr (Kukla, Hauer), 56. Mareček (Soukup, Toms) – 6. Knesl (Hlusička, Kotrba), 31. Hlusička (Kotrba, Janíček), 44. Chamrád (Štěpán, Hlusička). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:1. Rozhodčí: Schmejkal – Komárek, Krátký.

Roudnice: Knap – Boháček, Antal, F. Bílek, Knesl, Novák – Štěpán, Kotrba, Chamrád – Božilov, Hlusička, Janíček – Antončík, Sladký, Sailer.