Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hokejoví junioři z HC Stadion Litoměřice nestačili na Slovan

Litoměřice – Hokejoví junioři HC Stadion Litoměřice podlehli v ligovém derby doma ústeckému Slovanu 1:3.

2.3.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Kališníci zaspali první třetinu a nechali si svého soka odskočit na rozdíl dvou branek. Zbylé dvě třetiny byli sice domácí jasně lepším týmem, ale ani to jim nestačilo na vyrovnání skóre, pouze na snížení, o které se dvanáct minut před koncem postaral  Kment.

Pomyslný hřebíček do litoměřické rakve zatloukl  Kopta, který svým třetím zásahem v utkání zařídil výhru Slovanu 3:1.

Litoměřice – Ústí 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 48. Kment (Chmel) – 4. Kopta (Macek), 16. Kopta (Zdvořáček, Macek), 60. Kopta (Trončínský). Vyloučení: 3:5, navíc Kosina (Ústí) 10 minut OT a Málek (Litoměřice) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 187.

HC Stadion Litoměřice: Března – Chmel, Málek, Šikner, Krýsl, Melichar, Zedek, Winnerlich, Brandejský – Krátký, Zajan, Ransdorf – Popek, Neruda, Kratochvíl – Chovanec, Kauschitz, Kment – Dyrynk, Polák.

Autor: Redakce

2.3.2015 VSTUP DO DISKUSE

Volby v centru Ústí nad Labem krátce po jejich pátečním zahájení
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
113

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Elena Holíčková se narodila 	Lucii a Ladislavu Holíčkovým z Roudnice n.L. 10.10. v 10.29 hodin v Roudnici n.L. (3,37 kg a 51  cm).
10

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřice trápí polétavý prach. Radnice hledá zdroj

Litoměřice – Radnice v Litoměřicích umístila do ulic 12 monitorovacích stanic, které mají prověřit důvody zvýšené prašnosti ve městě. Na zvýšený výskyt polétavého prachu si lidé často stěžovali.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.