Klub o tom informoval na svých webových stránkách. „Jaroslav Nedvěd přichází v rámci spolupráce se Spartou, jedná se o trenéra se zkušenostmi jak z dospělých, tak mládežnických týmů. V Letňanech odvedl velký kus práce, má za sebou výborné výsledky," řekl k nové spolupráci předseda klubu Jan Fišera.

Na Litoměřicku se konal 52. ročník Závodu míru juniorů.
PODÍVEJTE SE: Dánský mistr světa vyhrál 52. ročník Závodu míru juniorů

Bývalý hokejový obránce, který nasbíral více jak 200 bodů v tuzemské nejvyšší soutěži, působil v posledních třech sezonách na lavičce druholigových Letňan, zkušenosti má ale i z pražské Sparty, kde v minulosti zastával roli asistenta trenéra u A týmu nebo kouče mládežnických kategorií. Funkci asistenta trenéra plní i u české hokejové reprezentace U18.

Na litoměřickou lavičku se po pauze vrazí také Daniel Tvrzník, jenž bude asistentem nového hlavního kouče. „Návrat Dana Tvrzníka do Litoměřic byl po odchodu Františka Ptáčka zcela logickou volbou a jsem rád, že se vše podařilo prakticky ihned vyřešit. Litoměřice a celou první ligu zná jako málokdo, což se bude velmi hodit," podotkl Fišera.

Staronového člena realizačního týmu není třeba litoměřickým fanouškům dlouze představovat. Na začátku sezony 2022/23 po šestnácti letech opustil Litoměřice a vydal se do pražské Slavie, kde byl nejprve hlavním trenérem, poté asistentem. Nyní se vrací zpět ke kališníkům.

Složení realizačního týmu pro sezonu 2024/25

Hlavní trenér: Jaroslav Nedvěd
Asistent trenéra: Daniel Tvrzník
Kondiční trenér: Tomáš Svoboda
Trenér brankářů a vedoucí mužstva: Vratislav Vajner
Videotrenér: Jakub Janoušek
Kustod: Marcel Krejsa
Fyzioterapteutka: Marie Šťastná