S problémy se hráči Stadionu potýkali již od začátku první třetiny, kdy si Benátky rychle zajistily dvougólový náskok, který měl důležitou roli v celém zápase. Během zápasu se stupňovala agresivita na ledě, což vyvrcholilo mnoha přesilovými hrami na obou stranách. Většina gólů v tomto zápase padla především z přesilových her.

Litoměřice - Benátky n. J. 3:4

Branky a nahrávky: 23. Piegl (Valášek, Doležal), 29. Doležal, 57. Švagrovský (Chmel) – 3. Havlas (Schwamberger, Litera), 5. Jandejsek (Petelín, Hubáček), 27. Jandejsek (Petelin), 36. Víšek (Matějíček) . Rozhodčí: . Vyloučení: 6:8, navíc Dlouhý, Schwamberger (oba BEN) a Půlpán (LTM) 2+2 minuty . Využití: 2:3 . V oslabení: 0:0. Diváci: 386.

HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Šikner, Šulc, Bílek, Krstev, Plášil, Piegl – Kopta, Kalla, Rousek – Valášek, Švagrovský, Doležal – Sýkora, Půlpán, Hovsepyan – Bartoň, Kastner, Ransdorf

Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Čermák, Říha, Čakajík, Arlt, Hubáček, Jandejsek, Tržický – Špaček, Višek, Matějček, Volf, Miškovský, Dlouhý, Petelin, Bittner, Nemček, Schwamberger, Havlas, Litera