Skvělý vstup do nového roku prožili hokejisté litoměřického Stadionu. Ve 43. kole Chance ligy porazili Prostějov jednoznačně 5:1. Dvěma brankami se o to přičinil Helt.

Domácí začali výborně a už ve 2. minutě se dostali do vedení, to dokázali před koncem první periody zdvojnásobit. V polovině utkání navýšil na 3:0 svou druhou brankou v utkání Helt, ovšem hosté ještě do přestávky snížili.

V posledním dějství však utnul jakékoliv spekulace o dělbě bodů Marcel, Prostějov v závěrečné pětiminutovce zkusil zariskovat při hře bez brankáře, ovšem ranou do opuštěné klece uzavřel skóre Dvořák.

Litoměřice – Prostějov 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Helt (M. Havelka), 12. M. Kadlec (J. Kloz, Pavlas), 29. Helt, 46. Marcel (Jícha, J. Dvořák), 57. J. Dvořák (Strejček) – 36. Nouza (Krejčí). Rozhodčí: Grech, Kopeček – Kokrment, Horažďovský

Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, T. Kvapil, Strejček, Jebavý, A. Rulík, Dluhoš – Šik, J. Kloz, M. Kadlec – Jícha, Korkiakoski, Jánský – Helt, M. Havelka, J. Dvořák – Sklenář, Jirásek, Eret.