Most - Snad se konečně nastartovali. Na výhru s Třebíčí navázali hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice v Mostě, kde vyhráli 4:1.

11.1.2016

Na ledě posledního celku tabulky zahájili hosté skvěle, už ve třetí minutě ujel obraně Doležal, natlačil se až před Petráska a otevřel skóre 0:1. Stadion pak zvýšil v početní výhodě Pavlasem a v 16. minutě přidal třetí gól Litoměřic Kristl.

V prostředí části se poprvé a naposledy v utkání prosadili domácí, Pavelku překonal v 31. minutě Kubinčák, ale jen o chvíli později si vzal Stadion tříbrankový náskok zpět, když byl na konci akce úspěšný Pavlas.

Litoměřickým hokejistům patří po víkendu devátá příčka tabulky. Další utkání sehrají už ve středu, kdy zamíří na led třetí Jihlavy. Na tu v letošním ročníku ještě nenašli recept, prohráli totiž dvakrát doma 1:4 a 0:2, z Vysočiny se dokonce vraceli s debaklem 10:1.

Most - Litoměřice 1:4

•Branky a nahrávky: 31. Kubinčák (Havlíček, Černý) 3. Doležal (Kalla, Bílek), 12. Pavlas (Přeučil, Berger), 16. Kristl (Kalla, Piegl), 34. Pavlas (Plášil, Švagrovský). Rozhodčí: Valenta Rozlílek, Coubal. Vyloučení: 2:5, navíc Slavíček (Most) 5 + DKÚ. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:3, 1:1, 0:0. Diváci: 361.

•HC Baník Most: Petrásek - Černý, Cvrk, Zeman, Strejček, Kokeš, Havelka, Pokorný - Kubinčák, Havlíček, Slavíček Doležal T., Tauš, Smolka Nedrda, Hanzl, Písařík Rod, Rindoš.

•HC Stadion Litoměřice: Pavelka - Toman, Bílek, Mikliš, Šulc, Pavlas, Piegl, Plášil - Kalla, Doležal Z., Kristl Švagrovský, Rousek, Krátoška Přeučil, Miškář, Berger Brandejský.

11.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Klíma z Litoměřic má nadání. V soutěži ministerstva školství zvítězil.

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Vodoměr. Ilustrační foto.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.

Nováčci SPD a Piráti chtějí do komunálek

Litoměřicko - Noví poslanci za Litoměřicko otevírají regionální kanceláře.

Stadion odevzdal všechny body Frýdku - Místku

Litoměřice - V sobotu uspěli s Prostějovem, o den později ale hokejisté litoměřického Stadionu v duelu WSM Ligy padli. Přestože měli herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu kališníci drželi krok i výsledkově. O definitivním vítězství hokejistů Frýdku-Místku rozhodl až závěr třetí třetiny,